עובדים מהבית – 50% הנחה על דיו למדפסת

2020 שינתה במובנים רבים את שוק העבודה בכלל ואת אופי העבודה שלנו. מרבית העובדים עד שנה זו, עבדו ממשרדים או מהמבנה בו העסק בו הם מועסקים, פועל. אך בשנת 2020, בעקבות מגיפת הקורונה, הרבה מאוד עובדים נאלצו לעבוד מהבית במשך שבועות וחודשים. זה אילץ אותם להסתגל למצב החדש ולייצר תנאי עבודה מתאימים.

מה צריך בשביל לעבוד מהבית?

עבודה מהבית, מחייבת תנאים מסוימים, למשל, היא מחייבת מקום שקט ונוח שניתן לעבוד בו במשך שעות ארוכות בלי הפרעות פנימיות או חיצוניות. כמו כן, עבודה מהבית מחייבת שימוש בריהוט מתאים, בין אם זה שולחן עבודה, כסא נוח או אלמנטים אחרים. בנוסף, יש צורך להשתמש במכשור מתאים, מחשבים ומדפסות.
גם היום, בעידן המיילים והודעות SMS, יש שימוש נרחב בהדפסות לצרכים שונים. זה הכרחי לצורך כתיבה ושליחת חוזים, הסכמי עבודה, תוכניות, מפות ועוד. אי אפשר לייצר את כל זה, בלי שיש מדפסת טובה ואיכותית אשר תייצר הדפסות ברמה גבוהה.

כיצד נוכל ליהנות מהדפסה ברמה גבוהה?

על מנת ליהנות מהדפסות ברמה גבוהה, עלינו לקנות דיו למדפסת שישמש אותנו באופן איכותי, על פי הצרכים שלנו. לשם כך, עלינו לדעת את האפיונים של המדפסת ואיזה סוג דיו אנחנו צריכים עבורה, כמו כן, אנחנו צריכים לרכוש מוצרי דיו חדשים, מקוריים ואיכותיים.

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא קטלוגים של דיו למדפסת מצד החברות המובילות בתחום. נוכל לעשות זאת דרך ענק הדיו, שם אפשר ליהנות משלל סוגי דיו ומוצרים למדפסות, על פי חברות, סוגים ודגמים שונים. נוכל למצוא את כל מה שאנחנו מחפשים ובמחירים מוזלים.

כיצד נוכל ליהנות מהנחה משמעותית

ענק הדיו מציעים לנו הנחה של חמישים אחוז עבור רכישת דיו למדפסת ביתית. כך אם אנחנו עובדים מהבית, הרי שנוכל ליהנות ממוצרי דיו במחירים מוזלים ונוחים לכל כיס. עלינו לזכור, מאחר ואנחנו עובדים מהבית, אז סביר להניח שכמות השימוש עלתה, ולכן אנחנו צריכים להחליף דיו לעתים תכופות יותר.

לכן, אם אנחנו רוכשים דיו בחמישים אחוז הנחה, אז גם אם אנחנו מדפיסים יותר מאשר לפני שהתחלנו לעבוד מהבית, אנחנו לא מפסידים מזה. להיפך, אנחנו יכולים לרכוש שניים במחיר אחד, ולהדפיס כמות גדולה יותר של מסמכים. בין אם כאלה אשר מיועדים לעבודה ובין אם כאלה המיועדים לשימוש פרטי.

חשוב להדגיש, המחיר אומנם השתנה אך איכות המוצר לא ירדה. אנחנו יכולים לרכוש מוצרים ברמה גובהה, מוצרים מקוריים וחדשים, בתנאים הטובים ביותר מבחינתנו. כך שאין ספק, מדובר ברכישה אופטימאלית עבורנו.

פנו עוד היום וקבלו מוצר איכות במחיר מוזל

אתם מוזמנים לפנות עוד היום, ולקבל מוצרי דיו במחירים מוזלים. כך תוכלו לעבוד מהבית בצורה נכונה וחסכונית, לאורך זמן, ללא דאגות.