מגוון רחב של טבעות נישואין יוקרתיות – היכן אפשר למצוא?

אם אתם מחפשת אחר טבעת נישואין יוקרתית – חשוב שתדעו כי כיום ישנם שלל מקומות אשר בהם אפשר למצוא טבעת מושלמת! אבל כמה צריכה לעלות טבעת מסוג זה? איזה עיצובים של טבעות ישנן? וכיצד מוצאים אותן? כל התשובות בהמשך.

טבעות נישואין

אם החלטתם להתחתן כדת וכדין, חשוב שתדעו כי בכל הנוגע לטבעת נישואין: הטבעת אותה מעניק הגבר לאשתו אינה צריכה להיות יקרה מידי שכן טבעת נישואין עליה לעלות פרוטה, וחשוב שהגבר רכש אותה עבור אשתו ואין זה משנה מהו המחיר.

בנוסף הטבעת עליה להיות פשוטה יחסית למראה ולא 'מנקרת עיניים', כאשר רבים בוחרים טבעות נישואין במראה קלאסי ופשוט ומוסיפים טבעת אירוסין למראה הנוצץ..

עם זאת ובמידה והחלטתם כן להשקיע בקניית טבעת הנישואין חשוב שתכירו את העיצובים הקלאסיים של טבעות אלה:

לפני שנמנה את העיצובים השונים, חשוב לדעת כי טבעת נישואין בדרך כלל עשויה זהב טהור כאשר כיום ישנם כמה סוגי זהב ביניהם: זהב צהוב, כתוב, אדגום וזהב לבן. בנוסף ישנן וטבעות עשויות כסף וכאלה העשויות טיטניום שנחשב מתכת אצילה ויקרה.

בכל הנוגע לעיצובים השונים, כיום ניתן ליהנות מטבעות נישואין במראה סולידי אך עדיין מעוצב כמו טבעות בעלות ריקועים, טבעות עם תבליטים, חריטות, הקדשה אישית על גבי הטבעת, בעלות מרקמים שונים כמו למשל הטבעות בעלות המראה החולי הפופולארי ועוד.

בעבר, טבעות נישואין היו עגולות עם חיתוך ישר העוטף את הטבעת, כאשר כיום ישנם שלל עיצובים לטבעת ביניהם עיצוב מעוגל, גלי, בעל טקסטורות מיוחדות ובעוביים שונים.

כיצד בוחרים טבעת נישואין?

טבעות מסוג זה בוחרים לפי כמה פרמטרים ביניהם:

עיצוב – בחרו את העיצוב שתואם את האופי והטעם של האישה.

נוחות – חשוב לבחור טבעת נוחה ולא כבדה מידי על האצבע.

התאמה לכף היד – התאימו את עיצוב הטבעת לכף ידה של האישה.

מחיר – בצעו השוואת מחירים ובחרו את הטבעת שמתאימה ביותר לתקציב שלכם.

עשו את כל אלה ותוכלו ליהנות מטבעת נישואין מושלמת ואיכותית.