טיפים לשמירה על שמלת הכלה בצילומי החתונה

חתונה היא אירוע מרגש מאוד. רגע הצעת הנישואין והתשובה החיובית להצעה זו, הוא הרגע שמהווה את הפתח לכל ההכנות אשר אירוע החתונה דורש. אחד הדברים החשובים ביותר שמהווים חלק מההכנות לקראת אירוע החתונה הוא כמובן שמלת הכלה אותה תלבש הכלה בחתונתה. כל אישה חולמת עוד מילדותה על האופן שבו תראה שמלת הכלה אשר בה היא תצעד לעבר החופה יחד עם אביר חלומותיה. כאשר מגיע הרגע שבו יש להתחיל לחפש אחר שמלת הכלה המושלמת עבור החתונה, כל אישה מחפשת את השמלה המושלמת עבור היום הגדול בחייה. תהליך בחירת שמלה יכול להיות תהליך ארוך ומתיש, אשר מלווה בלא מעט אכזבות, אך בסופו, כל כלה מוצאת את השמלה האידאלית עבורה, אשר עליה תמיד חלמה. לכן, חשוב מאוד לאחר שמוצאים את השמלה המושלמת ומקבלים אותה בתום תהליך התפירה, העיצוב או התיקונים, לשמור עליה מכל משמר ולהגיע לחופה עם שמלת כלה נקייה, יפה ובוהקת.

צילומי חתונה

החשיבות שבשמירה על שמלת הכלה

כאמור, כל אישה המצויה בתקופת טרום אירוע החתונה שלה, מכתת את רגליה בחיפוש אחר שמלת הכלה האידאלית עבורה, מכל הבחינות. מציאת שמלת כלה העונה על טעמה המדויק של כל אישה, זהו לא תמיד דבר קל. לכן, לאחר שהאישה מצאה את השמלה המושלמת או את המעצב שיעצב לה את השמלה האידאלית, זהו דבר אשר ללא ספק מסיר מלב האישה חששות ודאגות רבים. אולן, גם לאחר שכבר מוצאים את שמלת הכלה החלומית, כל כלה חייבת לזכור, שעליה לשמור היטב על השמלה במהלך הצילומים ביום החתונה, על מנת שהכלה תגיע לאירוע עם שמלה נקייה, צחורה ויפה. מדובר בדבר לא פשוט שכן, הצילומים של טרום החתונה נערכים במקומות שונים בטבע, אשר בקלות ניתן ללכלך בהם את הבגדים. כאשר מדובר בשמלה לבנה, הסיכוי שהיא תתלכלך מאבק, חול, בוץ ועוד, גבוה אף יותר. לכן, על הכלה להשקיע את מיטב המאמצים בכדי ששמלת הכלה החלומית שלה לא תתלכלך.

כיצד שומרים על שמלת כלה בצילומים ביום החתונה

כל חתן וכלה יודעים שהתמונות היפות והייחודיות ביותר מיום החתונה שלהם, יהיו התמונות הזוגיות שלהם בחוץ. לכן, לא משנה אם מדובר בעונת החורף הקרה או בעונת הקיץ החמה, הרי שכל חתן וכלה ימצאו את האזורים בטבע שבהם ניתן להצטלם. ככל שאזורים אלו יהיו ייחודיים יותר, יפים יותר ואטרקטיביים יותר, כך התמונות אשר יופקו בסוף התהליך יהיו מושלמות. מכיוון שחתנים וכלות אינם מוותרים על צילומי חוץ ביום החתונה ולא משנה באיזו עונה מדובר, הלא שעליהם לקחת לתשומת ליבם את העובדה ששמלת הכלה יכולה להתלכלך במהלך הצילומים בחוץ. בכדי ששמלת הכלה לא תתלכלך בצילומי חוץ, כל החתן והכלה לנקוט בכמה פעולות:

  1. ראשית כל, יש לדאוג שחברות הכלה שילוו אותה ירימו את שובל שמלת הכלה ואת קצוות שמלת הכלה בכל פעם שהכלה מגיעה לאזור כלשהו לצורך צילומים. זאת בכדי ששולי השמלה לא יתלכלכו בבוץ או חול המצויים במקום
  2. יש לדאוג שבמהלך כל הצילומים יהיו בהישג יד מגבוני ניקוי ייעודיים שבכוחם להסיר כתמים מהשמלה, במידה ותתלכלך
  3. כדאי מאוד שלא לבחור אזורים שמלכתחילה ידוע שניתן להתלכלך בהם באופן מהותי עבור הצילומים.

למידע גם על צילום מגנטים לחתונה, לחצו כאן…