עורך דין תעבורה – האיש שלנו במקום הנכון

אחת הטענות שנשמעות לא פעם מפי אנשים שעומדים בפני תהליך משמעתי או משפטי בתחום התעבורה, "מדובר בעניין לא רציני, אז אנחנו יכולים לייצג את עצמנו". מאחר ובעיניי רבים העניין לא נתפס כרציני ומשמעותי מדי, אין סיבה אמיתית, על פניו, לבחור גורם מקצועי שייצג אותם. רבים מהאנשים שעומדים לדין משמעתי או פלילי ואחר בתחום של תעבורה, חושבים שמדובר בעניין פעוט.

אך זה לא מדויק. לא רק במקרים של תאונות קשות, אלא גם כשמדובר בעניינים פעוטים לכאורה, הרי שמדובר בעניין מאוד משמעותי, אנחנו לא יכולים להסתמך אך ורק על כך שהשופט יאזין לצד שלנו, יתרשם מאיתנו וזה יספיק לו בשביל להוציא אותנו זכאים. אנחנו גם לא יכולים להסתפק בכך, שמדובר בעבירה פשוטה עם עונש קל ולכן זה לא מהותי.

נניח ומדובר בעבירה שדינה שלילת רישיון לתקופה מסוימת, לכאורה זה נראה כמו עניין קל, פעוט, אך יש לכך השפעה כלכלית עצומה עלינו, שלא נדבר על התלות שאנחנו נצטרך לפתח בתחבורה ציבורית, בני משפחה וחברים שיסיעו אותנו לכל מקום ומקום. זה לא פשוט ולכן זה גם לא חכם להסתפק בייצוג עצמי.

מתי ניקח עורך דין

אנחנו נשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה בכל מקרה בו אנחנו חשודים בעבירה כזו או אחרת, בכל מקרה בו אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בפני סיטואציה בה אנחנו אשמים, בפני כל סיטואציה בה אנחנו עלולים לשלם מחיר יקר.

אנחנו לא צריכים להסתכל רק על העבירות אלא גם על העונשים שאנחנו עלולים לספוג. אם מדובר במשהו רציני, זה יכול להשפיע עלינו לאורך זמן, וזה יכול לפגוע בשגרת החיים שלנו, זה יכול לפגוע גם עמוק בכיס שלנו.

לפני סיום חשוב לומר, אנחנו יכולים למצוא היום מגוון רחב של עורכי דין שיכולים לעזור לנו בנושאי תעבורה באספקטים מגוונים. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה למצוא את האיש הנכון עבורנו, האיש שיוכל לייצג אותנו בכל תהליך, בצורה מקיפה, בצורה עקבית, אנחנו צריכים למצוא את מי שיעמוד לצדנו בכל עת.