סיורים ברומא

רומא היא אחד מהיעדים המוכרים והמרשימים ביותר למטייל הישראלי. ברומא מטיילים ברגל, בסמטאות וברחובות הצרים, בכיכרות ובמבנים העתיקים שגורמים לכל אחד להיות מופתע מהאדריכלות המיוחדת בעיר מיוחדת ועתיקה זו. מומלץ להזמין טיול מאורגן שמציע סיורים ברומא במקומות המוכרים בעולם כמו פיאצה ונציה, לגבעת הקפיטול, לאנדרטה הלבנה של המלך ויטוריו עמנואל, גבעת המקדשים, המוזיאונים, הקולוסאום שבו נמצא פסל הזאבה שהניקה את  התאומים  רומוס ורומלוס  וכך הצילה אותם ממוות{אשר על שמם נקראת העי}ר על פי האגדה .

מי אינו מכיר את האמנים הגדולים בעולם שהשאירו חותם של מאות שנים כמו ליאונרדו דה וינצ'י ומיכלאנג'לו. את היצירות המדהימות שלהם, ניתן לראות במוזיאון הקפלה סיסטינה, כך שתוכלו לראות יצירות אמנות  שישאירו אתכם פעורי פה. רומא מהווה מרכז היסטורי, תרבותי ואמנותי כאחד, מה שהשאיר את החותם עד היום ומהווה מוקד עלייה לתיירים מכל קצוות העולם.

סיור ברובע היהודי של רומא

תוכלו לצאת עם מדריך טיולי ישראלי, אשר יציע לכם סיורים ברומא ברובע היהודי של העיר המרשימה הזאת אשר מציעה לתיירים הישראלים היכרות עם המורשת היהודית, כאשר תחושו כבר את האווירה המיוחדת אשר עוטפת את הרובע שבו ישנם בתי כנסת עתיקים כמו בית הכנסת העתיק הגדול ברומא אשר מרשים ביופיו. בית הכנסת נבנה  בשנת 1904 על חורבותיו של הגטו ומשמש מרכז קהילתי ליהודים עד היום. תשמעו הסברים על חיי היהודים אז והיום בעיר הבירה של איטליה.

האתרים הנוצרים והמרשימים של רומא

אתריה הנוצרים-קתולים של רומא , מרשימים ביופיים, תוכלו לבקר במוזיאון הוותיקן ובכנסייה המרשימה והידועה בעיר- סן פייטרו. זוהי הכנסייה החשובה לקתולים מכל העולם. בנסגרת סיורים ברומא, תגיעו לנקודת התצפית המרכזית של רומא ששם העיר נפרשת לרגליכם כאשר הנוף הוא עותר נשימה. תוכלו לערוך קניות ברחובות המרכזיים והיפים של רומא כמו ויה דל קורסו ופיאצה אגוסטו אימפרטורה, אשר שם נמצאות חנויות הבגדים, התיקים והנעליים המוכרות ביותר בעיר זו. ישנם מגוון סיורים שיוכלו לעניין אתכם במיוחד ובקשו תוכנית סיורים מראש, ממשרד הנסיעות שממנו תזמינו כרטיס טיסה ונלון לחופשה מלאת חוויות ברומא.