טיפים לשמירה על מראה העור

רבים מהנשים וגם מהגברים רוצים לדעת כיצד אפשר לשמור על מראה עור פנים צעיר וחיוני. בעבר, כדי ליהנות ממראה פנים מתוח וצעיר היה על מי שחפץ בכך לעבור ניתוח מתיחת פנים שהיה כרוך בסיכונים ואי נוחות.

עם זאת כיום באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן לבצע פעולות להצערת העור ללא ניתוח כמו גם לבצע שלל פעילויות טבעיות שישפרו את מראה העור.

אז כיצד שומרים על עור הפנים והופכים אותו לצעיר יותר? כמה טיפים בהמשך.

תזונה נכונה – לפני שאתם בוחרים בפרוצדורות כירורגיות, חשוב להזין את העור מבפנים וזאת על ידי תזונה נכונה. הרבו לשתות עד כ 2 ליטרים של מים צלולים ביום, נסו לצרוך פחות מזון מעובד ולהגביל את כוסות הקפה שגורמות לכתמים כהים מתחת לעיניים. הוסיפו לתזונה שלכם ירקות עליים וחסה שתורמת מאד למראה העור כמו גם אגוזים וקטניות.

פרוצדורות פלסטיותניתוח סנטר כפול, עיבוי שפתיים, הרמת גבות, מתיחת פנים ועוד כולן חלק מפרוצדורות פלסטיות ששומרות על מראה העור. ניתוח סנטר כפול למשל היא פרוצדורה שבה על מנת לטפל בסנטר כפול מבצעים טיפול הידוק סנטר המתבצע באמצעות גלי רדיו ואולטרה סאונד שמבצעים המסה של שומן מתחת לעור. לאחר מכן נעשה כיווץ של העור כדי לבצע עידוד של קלוגן השומר ומחדש את מראה העור.

שמירה על העור

טיפוח העור – הקפידו לטפח את העור שלכם על בסיס קבוע. רכשו קרמים איכותיים המכילים קלוגן למיצוק ושמירה על מראה העור. בנוסף נסו להיעזר במסכות טבעיות לטיפוח העור כמו פילינג לימון וסוכר, מסכות יוגורט, אבוקדו ועוד.

שמירה על מצב רוח טוב – אחת מהסיבות שהעור שלנו נראה רע, היא מצב רוח ירוד ומתחים. כדי ליהנות ממינימום סטרס ועור פנים רענן וצעיר, חשוב לשמור על מצב רוח טוב ולנסות להירגע בדרכים שונות כמו עיסויים, ימי מנוחה, שתחיים חליטות צמחים ועוד.

עשו את כל אלה, ותראו כיצד העור שלכם נראה הרבה יותר צעיר, רענן , מתוח ובהיר.