השכרת מקררים

עריכת אירוע הולם מצריכה את הכנת התשתיות המתאימות לכך. כל אירוע יהיה אשר יהיה, כאשר הוא נערך בקיץ הישראלי, מצריך משקאות קרים ואמצעים אחרים לקירור האווירה. אלכוהול איכותי, משקאות קרים, קינוחים וגלידות – כל אלו מהווים חלק אימננטי מאירוע הנערך בקיץ, אבל ללא השכרת מקררים מתאימים לא ניתן יהיה להגיש לאורחים את הכיבוד בצורה הטובה שלו.

אין כמו גלידה קרה בקיץ, בירה מזיעה או כוס יין איכותי. על מנת להגיש את המשקאות והכיבוד בצורה הטובה ביותר, יש לדאוג לקיומם של מקררים מתאימים לאופיו של האירוע: בין אם מדובר במקררי הקפאה או במקררים המיועדים לקירור בלבד, עליהם להיות חזקים מספיק על מנת לקרר בטמפרטורות הגבוהות של הקיץ, לעמוד בתקני בטיחות ולהיות בעלי החיבורים המתאימים על מנת להעמיד אותם בזמן האירוע. ישנם סוגים שונים של מקררים אותם ניתן לשכור לאירועים וחשוב לעמוד על ההבדלים השונים ביניהם:

מקררי סושי

מקררי סושי מאפשרים הגשה נוחה ומהירה של מנות שהוכנו מראש, תוך שמירה על הטמפרטורה הטובה ביותר למנות השונות המוגשות בזמן האירוע. המקררים מגיעים בגדלים שונים כך שרצוי להתאים את גודל המקרר למספר האורחים המיועדים להגיע על מנת ליצור תצוגה הולמת וכדי למנוע מצבים של עומס/ חוסר באספקת מנות. המקרר כולל קירור עליון ותחתון, תאורת לד המעניקה למנות מראה מגרה ואפשרויות כיוונון הקירור על מנת להתאים את טמפרטורת המנה לטמפרטורה בחוץ. 

מקררי ויטרינה

מקררי ויטרינה הם אידאליים להגשת מנות ייצוגיות, הצעת קינוחים והעמדת קינוחים לתצוגה. מקררי הויטרינה מצויים במנגנון קירור פנימי המתאים את עצמו למנות שונות ולפיכך אידאלי לאחסון מגוון רחב של מאכלים ומנות. המקרר ניתן להצבה בחללים שונים ומתאים למגוון רחב של אירועים כך שניתן לעשות בו שימוש לאורך כל שעות היום.

מקררי אמבטיה

מקררי אמבטיה כשמם כן הם, מקררים רחבים וארוכים המאפשרים אחסון של מוצרים לצורך הקפאה ו/ או קירור. מקררי האמבטיה מאפשרים קירור של מנות הדרושות להגשה בשלבים וכן להקפאה של מאכלים הצריכים טמפרטורה של 0 מעלות.

מקררי דלפק

מקררי דלפק הם מקררים בעלי דלתות צידיות כך שעל המשטח שלהם ניתן לעבוד ולבשל גם במשך האירוע. מקררים אלו לעתים משולבים בסלטיות כך שניתן לאחסן מזון בתוכם.