השכרת יאכטה לאירועים – מתי וכיצד נעשה את זה

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא אטרקציות שונות שיכולות להפוך כל אירוע למיוחד ובלתי נשכח. לעיתים מדובר באטרקציות אשר נלוות לאירוע ולעיתים האטרקציות עומדות במרכז האירוע. אחת הדוגמאות הטובות לכך, הוא שימוש ביאכטה לצורכי אירועים שונים. 

הרעיון הוא פשוט, אנחנו פונים אל חברה שמתמחה בהשכרת יאכטה לאירועים, קובעים איתה תאריך ואז מחליטים כיצד להשתמש בה לצורך האירוע. חשוב לומר, אנחנו יכולים להשתמש בה לצרכים שונים כפי שנוכל לראות מיד, הכל בהתאם לאופי וסוג האירוע, הכל בהתאם למה שאנחנו מחפשים. 

למשל, אנחנו יכולים להשתמש באפשרות של השכרת יאכטה לאירועים על מנת לערוך את האירוע עצמו על היאכטה. נניח ואנחנו רוצים לערוך מסיבה גדולה או קטנה, במקום לערוך אותה במסעדה, בית קפה או אולם אירועים, אזי שאנחנו יכולים לערוך את האירוע על גבי היאכטה, היא תשוט לה למקום מסוים, ביחד עם כל האורחים והרחק מקו החוף נוכל לחגוג וליהנות מהאירוע. 

אפשרות אחרת, היא להגיע אל האירוע באמצעות היאכטה, נניח ואנחנו עורכים חתונה על קו החוף, אז אנחנו יכולים להגיע אליה, לא דרך היבשה כפי שנהוג, אלא באמצעות יאכטה שתעגון קרוב, זה דורש אומנם לוגיסטיקה אך זה יכול להיות מעניין וייחודי. 

צריך לציין עוד אפשרות, אם אנחנו רוצים לערוך אירוע אינטימי לבן או בת זוג, רק שנינו, אז שייט ביאכטה יכול להיות פתרון הולם. 

כיצד מזמינים שירות יאכטה לאירועים

כאמור, אנחנו צריכים לבחון חברות שמתמחות בתחום, חברות שיכולות להציע לנו שירות השכרת יאכטות שיתאים לנו. 

חשוב מאוד לבחון מתי אנחנו רוצים לבצע זאת, על מנת שזה יתאים למועד הנכון בשנה, סביר להניח שבימי חורף סוערים אנחנו לא נוכל להזמין וליהנות מהשירות. כמו כן חשוב שאנחנו נבחן את גודל היאכטה ביחס לכמות האורחים שאנחנו רוצים להזמין, וכן חשוב שאנחנו נבחן, עד לאן היא יכולה להפליג ומה בדיוק אנחנו מקבלים בזמן ההפלגה, ממה אנחנו יכולים ליהנות. בסופו של דבר, כל הנקודות הנ"ל אמורות לעזור לנו להכריע בשאלה, איזו יאכטה אנחנו נשכיר לאירוע שלנו.