מה משפיע על התמחור של חוקר פרטי בגידות ובכלל?

בין אם אתם צריכים להסתייע בשירותיו של חוקר פרטי בגידות, או שמא אתם צריכים חוקרים פרטיים בתחומי חקירות פרטיות אחרים, אתם צריכים לדעת ממה מורכב המחיר והתמחור של חוקר זה. בואו נדבר על אחד המקצועות היותר מעניינים שקיימים, חוקר פרטי, מחירים ומידע לפניכם: 

אחד המקצועות המעניינים ביותר הוא המקצוע של החוקר הפרטי, שמצריך ממנו להסתוות ולהסתתר, לצלם תמונות ולהביא למשרד עדויות, להוכיח את חפותו של חשוד, או את העובדה שהוא אשם. אין ספק, על כתפיו של חוקר פרטי מוטלת אחריות רבה, מה שכמובן גם הופך את העבודה שלו למורכבת יותר. מאחר שההוכחות חייבות תמיד להיות חותכות, החוקר הפרטי לא יבחל באמצעים (חוקיים) בכדי להביא את אותן הוכחות. וכעת זו הנקודה להדגיש, ככל שיהיה יותר קשה לספק הוכחות בשטח, ככה חקירה פרטית תהיה יקרה יותר. בואו נסביר מה יהפוך אותה ליותר יקרה. 

מה משפיע על מחירים של משרד חקירות פרטיות? 

מחפשים אחר משרד חקירות פרטיות מומלץ, אבל לא יודעים כמה אותו משרד אמור לגבות ממכם? ובכן, ישנם פרמטרים שונים אשר משפיעים על מחיריו של חוקר פרטי ותמחור חקירות פרטיות. למשל, האם החקירה הפרטית מתקיימת ביום, או שמא אתם צריכים חקירה פרטית בלילה? 

אנחנו לא שואלים את זה בגלל שהחוקר הפרטי אוהב לישון טוב. אנחנו שואלים את זה בגלל שהחוקר הפרטי שלכם צריך להסתוות, והרי הרבה יותר קשה להסתוות בלילה. מאחר שבלילה יש פחות תנועה של אנשים ברחובות, ההסוואה של החוקר הפרטי חייבת להיות מאוד מתוחכמת. 

חקירה פרטית בלילה כמעט תמיד תהיה יקרה יותר מאשר ביום

אז, כמובן, בלילה חקירה פרטית תהיה יקרה יותר מאשר חקירה פרטית במהלך שעות היום. נעבור הלאה. מה עוד משפיע על מחירים של חוקרים פרטיים? למשל, הנושא של גודל הצוות החוקר. האם יש צורך במספר חוקרים פרטיים בכדי לבצע מעקבים? אולי מספיק מעקב של חוקר פרטי בודד? 

כמובן, צוות חוקרים פרטיים יעלה יותר. עוד חשוב לדעת, בימינו ניתן לבצע חקירות פרטיות מבלי לצאת מהמשרד. מאחר שישנם אמצעים טכנולוגיים ודיגיטליים שבאמצעותם ניתן לחקור ולברר מידע, יכול להיות שתוכלו להימנע ממעקבים בשטח. אם תימנעו ממעקבים בשטח ותצליחו לדלות מתוך משרד החקירות הפרטיות את כל המידע הנדרש לכם, יש סיכוי שהחקירה תעלה לכם פחות. 

האם חקירה פרטית שטח יקרה יותר?

זהו לא כלל אצבע, אבל בד"כ, ברגע שיש צורך לצאת לשטח, החקירה מתייקרת. לידיעתכם, בסל השירותים של משרדי חקירות פרטיות, בד"כ תוכלו למצוא את השירות של מודיעין עסקי, חקירות ידועים בציבור, חקירת בגידות ועוד. 

בכל מקרה שבו אתם צריכים מעקב על אנשים, פנו לחוקר מוסמך ומורשה, אל תתפתו לעבור על החוק. בהצלחה!