כרטיס פלסטיק לעובדים

חלק ממה שמאפיין את העידן המודרני שבו אנחנו עובדים ואת החברות הגדולות של ימינו, זה הצורך לבצע מידור בין המחלקות השונות. בנוסף, ברוב המקרים נרצה לדעת מתי העובדים שלנו מגיעים, עד מתי הם נשארים וגם לאפשר להם בלבד להיכנס לבניין שבו ממוקמים המשרדים. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם מחפשים היום את הדרך הכי טובה שיש כדי לעשות זאת? אם כך, אנחנו מציעים לכם לחשוב על הנפקת כרטיס פלסטיק לעובדים. כרטיסים כאלה יכולים לתרום רבות לסדר במשרד ובחברה שלכם, אז למה לחשוב פעמיים? זה לא במקרה שבהרבה מאוד חברות ועסקים כבר התחילו לעשות שימוש בכרטיסי הפלסטיק השונים כך שאין ספק שגם לכם זה יכול להתאים.

כרטיס פלסטיק לעובדים

איזה כרטיס פלסטיק תרצו?

בבואכם לבחור את כרטיסי הפלסטיק השונים, כמו אלו שתוכלו למצוא באתר של פולימיל, בוודאי תרגישו מעט מבולבלים שכן יש מגוון אדיר של אפשרויות. ההבדלים בין הכרטיסים השונים יכולים להיות קשורים לפרמטרים רבים כמו:

  • עיצוב הכרטיס
  • השאלה האם לכרטיס יש את פונקצית הזיכרון או לא
  • האופן שבו משתמשים בו: האם צריך להעביר אותו, לקרב אותו לפס מגנטי וכדומה

ישנם גם כרטיסים מיוחדים עם ברקוד, הטבעת חום מטאלית ועוד כך שהשמיים הם הגבול בתחום הזה. לכן אנחנו מציעים לכם תחילה לחשוב מה המטרה בהנפקת הכרטיסים הללו ואיזה שימוש תרצו שהעובדים שלכם יעשו בהם. בצורה כזאת יהיה לכם קל יותר לבחור את המוצר המתאים ספציפית לעסק שלכם.

האם מדובר על השקעה כלכלית גדולה?

היה נדמה לכם שלהנפיק כרטיס פלסטיק זו הוצאה כלכלית גדולה לעסק? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. יתרה מכך, ככל שאתם מזמינים יותר כרטיסים כך המחיר שתשלמו על כל כרטיס יהיה נמוך יותר, אז למה לחשוב פעמיים? במקום לעשות רישום, להסתובב עם מפתחות ובצורה כזאת למדר בין חדרי המשרד השונים, כדאי שתזמינו עוד היום את כרטיסי הפלסטיק הטובים ביותר שיש. מה שכן, בהחלט מומלץ להקפיד על איכות הכרטיסים כי בוודאי לא תרצו להתחיל להתעסק עם החלפת הכרטיסים ועם תיקונם אחרי מספר חודשים מועט.