דרכים לבלות יום חופש מושלם!

ימי החופש הגדול כבר כאן ואנחנו כהורים רוצים לבלות את הזמנים הכיפיים האלה עם הילדים שלנו, תוך שאנו מנסים לתמרן בין עבודה ושלל מטלות שמגיעות דווקא שהילדים נמצאים בחופש הגדול.
בשל כך במידה ואתם יכולים סוף סוף לצאת ליום חופש – חשוב שתדעו לנצל אותו עד כמה שאפשר וליהנות עם הילדים שלכם בשיא הכיף וביום מושלם!

אז מהן הדרכים לבלות יום חופש מושלם? הנה כמה הצעות:

בילוי היום באטרקציית חדר בריחה – חדר בריחה הפך בשנים האחרונות לאחת הפעילויות הכיפיות ביותר שיש, כאשר כיום ישנם מגוון חדרי בריחה מסוגים שונים. חדרי בריחה למי שטרם התוודע לתופעה שכבשה את העולם: הם חדרים אשר דרכים לבלות יום חופש מושלם!מהם יש להימלט או לבצע בהם משימות מאתגרות ישנן חדרים בקונספטים שונים כמו חדרי פירטים, בלשים, שוטרים וגנבים, בילוש, חדרים שבהם יש להציל ספינה מטביעה, חדרים המבוססים על סרטי אימה ושלל חדרי בריחה מספקים הרפתקה יוצאת דופן לכל המשפחה.
בילוי בלונה פארק – אחת האטרקציות הנוספות שאף ילד לא יאמר לה 'לא' היא בילוי בלונה פארק. בילוי מסוג זה מאפשר להורים ולילדים ליהנות משלל חוויות כמו מתקנים מרתקים ועוצרי נשימה, רכבות שדים מפחידות, מבוכים, רכבות הרים ענקיות ושלל אטרקציות כיפיות במיוחד.
הרפתקה בפארק מים – אם אתם רוצים להתרענן, תמיד תוכלו לצאת להרפתקאות מים כיפית ומרעננות שמתאימה לחודשי החופש הגדול בהם השמש קופחת וחמה במיוחד. בפארקי המים אפשר ליהנות ממגלשות ענק, בריכות גלים, מתנפחי מים, מסלולי מכשולים ושלל הרפתקאות שיצננו את הגוף ויאפשרו יום חוויתי במיוחד.
טיול בצפון – בילוי נוסף כיפי עם כל המשפחה הוא בילוי בצפון הארץ. כאשר אתם נוסעים לצפון הרחוק אתם יכולים ליהנות משלל עצירות כיפיות כמו עצירה במוזיאון המרציפן, עלייה אל הר תבור היפה, עוד תוכלו להגיע אל הרי רמת הגולן והתצפיות המרהיבות שישנן באזור, כמו גם שיש לבצע עצירה בים הכינרת שבו כיף להשתכשך ולשחות.
לסיכום, אם כבר לקחתם יום או שבוע חופש כדי להיות עם הילדים שלכם, בחרו את החוויות הכיפיות במיוחד אשר באמצעותן תוכלו לייצר זיכרונות מושלמים.