מגרשים למכירה בהרצליה פיתוח

אחד האזורים הכי עשירים בישראל הוא ללא ספק הרצליה פיתוח. אזור אשר נמצא מצידו המערבי של כביש החוף, מרחק הליכה הן מרצועת החוף של הרצליה והן מאזור התעשייה המפותח של העיר. באזור זה אפשר למצוא וילות ענק אשר כמוהן אין הרבה בישראל. כאן מתגוררים בעלי עסקים, אמנים, ולא מעט פוליטיקאים, דיפלומטים וכן אפשר למצוא כאן שורה של שגרירויות זרות.

אזור זה הוא מיוחד במינו מעוד סיבה. להבדיל מאזורים אחרים בהרצליה בפרט ובמרכז הארץ בכלל, הרי שאנחנו יכולים למצוא במקום מגוון רחב של מגרשים למכירה. בעוד שמרבית אזור המרכז כבר מיושב ומאוד קשה למצוא שטחים ריקים עליהם אפשר לבנות, אלא אם מדובר במגרש עליו ממוקם מבנה אשר מיועד להריסה, הרי שבהרצליה פיתוח כן אפשר למצוא מגרשים למכירה, בין אם מדובר בכאלה שעומדים ריקים או כאלה שיש עליהם מבנים שניתן להרוס.

מגרשים למכירה בהרצליה פיתוח

החוכמה היא כמובן למצוא את המגרשים האלה. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא דרך שירות מתווכים. אנחנו יכולים למצוא מגוון משרדים וסוכנויות מתווכים אשר מציעים לנו עזרה בנושא. כל מה שעלינו לעשות זה לפנות אליהם בבקשה לחפש עבורנו מגרש למכירה והם ישמחו לעזור לנו.

צריך לומר, בחלק גדול מהמקרים המתווכים עצמם כבר עובדים עם בעלי מגרשים שמעוניינים למכור אותם, במקרים אחרים הם פשוט יבצעו חיפוש וינסו לתווך בינינו לבין המוכרים.

לפני שאנחנו ממהרים לחתום על חוזה רכישה, אנחנו צריכים לזכור שני דברים. הראשון, לא סתם אנשים מוכרים מגרשים בהרצליה פיתוח, לכן חשוב שאנחנו נבדוק מה הסיבה לכך. ייתכן מאוד שמדובר בקרקע שאין הסכמה בין בני המשפחה מה לעשות עליה, ייתכן ומדובר בגורם שזקוק לכסף באופן מיידי ויש מן הסתם עוד סיבות רבות.

הדבר השני שעלינו לבדוק זה, מה בדיוק אנחנו יכולים לעשות עם המגרש. לשם כך עלינו לבחון תוכנית מתאר של המקום, זאת בשביל שנוכל לדעת למה הקרקע מיועדת, מה מותר ומה אסור לנו לעשות עם השטח, שלא נקנה אותו ונגלה שאנחנו לא יכולים להשתמש בו כפי שאנחנו רוצים.