מחפשים אטרקציות לכל המשפחה? 3 אטרקציות שאתם חייבים להכיר

בימי הקיץ וכן בחגי תשרי, הורים רבים מחפשים אטרקציות שונות לפעילויות עם הילדים. זו התקופה בשנה, בה יש להם זמן ואפשרות לבלות ביחד, ליהנות מפעילויות משותפות, למלא את הזמן של ילדיהם, במקום שהם ישבו מול המסכים או ישנו עד המאוחר, רגע לפני שהם חוזרים לבית הספר ולשגרת הלימודים.

אפשר למצוא הרבה מאוד אפשרויות לפעילויות משותפות, בין אם מדובר על פעילויות קצרות זמן, כמו למשל הליכה לסרט, ישיבה בבית קפה, בילוי בחוף ים, קניות, ועוד, וכן אפשר למצוא הרבה מאוד פעילויות ואטרקציות יותר מיוחדות וממושכות, כאלה שדורשות אפילו לפנות יום שלם.

איך בוחרים פעילות לבילוי משפחתי?

אנחנו יכולים למצוא קטלוג עשיר ומגוון של פעילויות ואטרקציות לבילוי משפחתי, השאלה היא כיצד בוחרים את הפעילות הנכונה, זו שתתאים לכל בני המשפחה וכולם יוכלו ליהנות ממנה. לפני שאנחנו נציג דוגמאות של אטרקציות מובילות, מוטב לקבוע נקודות איך אפשר להחליט על פעילות שכולם יוכלו ליהנות ממנה.

באופן טבעי, הדבר הראשון שצריך לשים לב אליו זה הגיל. כלומר, צריך לבחור אטרקציה שתתאים לכולם, בין אם מדובר באחים קטנים או גדולים. זו צריכה להיות אטרקציה מיוחדת, מגוונת, משהו שאפשר לשלב בתוכה דברים שונים ולא רק דבר אחד, וכן רצוי מאוד שהיא תהיה מחוץ לאזור הנוחות של הילדים. כלומר משהו שיאפשר להם לחוות דבר שלא הכירו עוד.

אטרקציות מובילות לכל המשפחה

מלחמת מים – לחלק מההורים זה אולי ישמע מוזר, אך מלחמת מים זו אטרקציה שכל בני המשפחה יוכלו ליהנות ממנה. אפשר לארגן אותה בחצר או בגינה של הבית, אפשר להזמין מקום במתחם המיועד לכך. ניתן גם לשלב בה לא רק את בני המשפחה הקרובה, אלא גם בני משפחה מורחבת, חברים עם ילדיהם ועוד.

הרעיון של מלחמת מים הוא, כל אחד מהמשתתפים מקבל רובה מים ווסט מיוחד שעליו ללבוש, המטרה היא שהמשתתפים יורים אחד על השני מים, עד שהוסט מתמלא ואז הם צריכים לצאת מהמשחק. מלחמת מים היא אטרקציה מיוחדת שמתאימה לא רק למשפחות אלא גם למקומות עבודה, קייטנות ועוד.

לייזר טאג – סוג אחר של מלחמה הוא לייזר טאג. מדובר על קרבות שנערכות באמצעות רובי לייזר מיוחדים. כאן מחלקים את המשתתפים לשתי קבוצות, כשהמטרה היא להוציא כמה שיותר משתתפים מהקבוצה היריבה אל מחוץ למשחק.

טיולי רכיבה – אנחנו יכולים למצוא מגוון גדול ומיוחד של טיולי רכיבה בשטח או בעיר, בין אם זה באופניים, קורקינט ומגוון כלים אחרים. זה מאפשר גם ליהנות מפעילות משפחתית משותפת, פעילות ספורטיבית וכן זה מאפשר לגלות ולהכיר מקומות חדשים, יפים ומרשימים. כמובן שחשוב מאוד להיעזר בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים וכן לבצע את הפעילות במועד שיש בו תנאי מזג אוויר נוחים.