כל מה שרציתם לדעת על תהליך הקפאת שומן

השמנה היא דבר שקשה מאוד להילחם בו. אורך החיים המודרני בו אנחנו כמעט ולא מבצעים כושר, נמצאים כל היום מול המחשב, לחוצים להספיק המון דברים וצריכים עוד לטפל בילדים מוביל לכך כי כמעט ואין לנו זמן לטפל בעצמנו. כחלק מכך אנחנו גם אוכלים אוכל לא בריא וכל הדברים הללו משפיעים בצורה דרמטית על השומן בגוף שלנו. העובדה גם כי שומן הוא דבר לא בריא, לא אסתטי ולא יפה רק גורמת לעוד שיברון לב ומובילה לבעיה רצינית ביותר. ישנם אנשים העושים מאמצים אדירים ומשקיעים את כל מרצם בכדי להרזות ובכדי להיות בריאים יותר. אך לא משנה כמה הם מתאמצים וכמה הם משקיעים בסופו של יום הם נשארים עם אותו שומן מעצבן בבטן ובירכיים. זה מוביל כמובן למתח נפשי, לדיכאון ולעוד בעיות. כאן בדיוק נכנס לתמונה ההליך של הקפאת שומן. באמצעות הליך זה ניתן להיפטר מהשומן בקלות וללא בעיות.

שאיבת שומן

איך עובדת ההקפאה?

אז כיצד עובד ההליך של הקפאת שומן? מה שעושים זה להשתמש בואקום מיוחד הנצמד לגוך ומזרים קור לאזורים בגוף. תאי השומן רגישים יותר לקור מאשר תאים אחרים בגוף ועל כן הם מתפרקים במגע עם המכשור המתקדם. זהו גילוי מסעיר המחזיק ביתרונות עצומים בשבילנו. הטיפול אפקטיבי למגוון רחב של אזורים בגוף כגון הבטן, הגב, הירכיים, המותניים ועוד. יש לציין כי את התוצאות של הטיפול רואים לאחר שלושה חודשים.

מה היתרונות של הקפאה?

הקפאת שומן מחזיקה ביתרונות עצומים, ראשית מדובר בהליך לא פולשני ולא מסוכן מה שמהווה יתרון עצום על מול שיטות אחרות להורדת שומן כמו שאיבה שלו. לא רק זאת אלא שבבדיקה אחת ניתן להוריד את השומן בקלות וללא בעיות מה שחוסך לכם זמן רב. לא רק זאת אלא שתאי השומן נהרסים בהדרגה ומופרשים באמצעות מערכת הלימפה וכחלק מפעילותו התקינה של הגוף. אין ספק כי הקפאה של שומן היא הליך מדהים המאפשר לרבים לחיות באיכות חיים הרבה יותר גבוהה ולהיפטר מעודפי שומן מעיקים ומציקים.