טכנאי ג'קוזי- מתי להזמין?

אנשים רבים משתמשים בג'קוזי שבביתם, אך לפעמים יש צורך להחליף חלקים או לבצע בו תחזוקה, הבעיה היא שבגלל חסר זמן או המחשבה שהג'קוזי יפעל תמיד הוא מתקלקל בגלל בלאי, אבנית או קצר במנוע ויש להזמין טכנאי ג'קוזי שיוכל לאתר את הבעיה ולתקן את הג'קוזי כך שיהיה בו שוב שימוש והוא ישרת את בני הבית. ראשית יש לדעת, כי כאשר אנו נמצאים בג'קוזי, ישנם מים וסבון שחודרים למסננים, אנו לא שמים לב אבל שאריות של סבון, חודרים לפילטרים ואז הסיכוי לקלקול, כאשר לא קיימת תחזוקה נכונה רק גובר.. יש להפעיל את הג'קוזי לפחות פעם בשבוע רק על מים, מה שיגרום לו להתנקות ולחדש ולהחליף את המים לנקיים וטריים יותר.
גקוזי

טיפול שמונע קלקולים בג'קוזי

ההמלצה של טכנאי ג'קוזי לאחר שיגיע לתקן את התקלה, הוא ימליץ לכם על תחזוקה שיש לעשות באופן קבוע, למשל בכל חודש יש להוסיף במי הג'קוזי שלוש כוסות של אקונומיקה ללא סבון ולהפעיל את המנוע בג'קוזי כ-15 דקות, כך שמערכות הסינון יתנקו. היום בגלל שיש לאנשים גינות קטנות, הם יעדיפו להתקין ג'קוזי בגינה גם בגלל שקל יותר לתחזק את הג'קוזי יותר  מאשר את בריכת השחייה. תוכלו למצוא ג'קוזי לשניים לשלושה וליותר אנשים שיתאים לגינה. על מנת ליהנות ממנו, כדאי כי לפחות אחת לשנה יגיע איש מקצוע שיבדוק את תקינותו.

תקלות נפוצות בג'קוזי

לפעמים ישנן נזילות בגוף החימום של הג'קוזי ויש להחליפו, או שהבעיה היא בגלל מנוע שהוא בעייתי בכל מקרה, זה הזמן להזמין טכנאי ג'קוזי. התקלה השנייה הינה, ג'קוזי שאינו עובד, לפעמים הלחצן יהיה תקוע או שהמנוע נפגע ויש להחליף אותו בחדש. כאשר לחץ המים הוא חלש, זה סימן שיש אבנית, או שאחד המנועים הפסיק לעבוד, גם תקלה זו, מחייבת ביקור טכנאי. גם ריח רע מהג'קוזי או מים עכורים מראים כי יש לנקות את הג'קוזי ולבצע בו תחזוקה שוטפת, גם עבור ההיגיינה שלכם וגם עבור הג'קוזי שלא יהיו בו תקלות. יש למצוא טכנאי המתמחה בתיקוני כל סוגי הג'קוזי, שיש לו וותק ומוניטין וכן, המלצות של חברים או מכרים.