מקרר תעשייתי

ענף הקירור, מציע מגוון רב של מקפיאים תעשייתיים  בגדלים וסוגים שונים. יש להתאים  מקרר תעשייתי על פי הצרכים של בית העסק אם מדובר על מסעדה, מרכול, מעבדה ועוד. ניתן למצוא שני סוגים של מקררים תעשייתיים כאלה שהם שוכבים או כאלה שעומדים. במחלקות של מוצרי מזון קפואים במרכולים, אם ירקות, דברי מאפה או בשר ודגים, ניתן לראות את המוצרים במקרר כאשר הדלת מהווה מעין וויטרינה, כך שהלקוחות יוכלו לראות את המוצרים ולבחור מהם על פי צרכיהם. בעבר, מקררים אשר נועדו לתעשייה, התאפיינו בצריכת חשמל גבוהה במיוחד, אך המקררים החדשים והמודרניים יותר בני ימינו, מאופיינים בצריכה חסכונית של חשמל.

מקררים תעשייתיים בטכנולוגיה מתקדמת

היום, מקרר תעשייתי, מצויד בטכנולוגיה מתקדמת מה שמאפשר להתאים את עוצמת הקירור בהתאם לצרכים האישיים של כל בעל עסק. ניתן להשתמש באמצעות מערכת שליטה ובקרה חדישה. גם עיצובים שונים של מקררים תעשייתיים, תוכלו למצוא בקרב יצרניות ויבואניות מקררים המיועדים לתעשייה כגון: חברות קייטרינג, מרכולים ומעבדות הזקוקות לקירור מיוחד. יש להתאים את גודל המקר לצרכי העסק והשטח. מסעדות רבות, עושות שימוש במקררים התעשייתיים לאחסון בשר, מאפים, גבינות וירקות. העמידות של השמירה בקירור של מוצרי המזון השונים הינה גבוהה, מה שחוסך בהוצאות לבעלי העסקים הזקוקים למקררים מקצועיים לאחסון מוצרי המזון השונים.

בחירה נכונה של חברה המשווקת מקררים תעשייתיים

עלמנת לבחור נכון מקרר תעשייתי, עליכם לדעת, כי המבחר הוא גדול ואם אתם בעליעסק שמעוניינים לעמוד בסטנדרטים גבוהים של קירור, מומלץ לרכוש מקררים תעשייתייםחדשים ואיכותיים של יצרן או יבואן בעל שם ומוניטין של שנים, כזה שמומלץ ע"יקולגות או מכרים שגם הם משתמשים במקררים אלה. בררו בכמה חברות ידועות שם, בטרםתחליטו על מקרר המיועד לאחסון תעשייתי של מוצרים שונים הדורשים קירור.

 יש לדעת, כי מקררים המיועדים לתעשייה והם באיכות נמוכה, רק יפגעו באיכות וטריות של מוצרי המזון, מה שעשוי לגרום נזק בריאותי ללקוחות ואף נזק לשמו הטוב של העסק. מדובר במוצר אלמנטארי וחשוב לעסקים בתחום המזון  ולכן מומלץ לא להתפשר ולבחור את הטוב ביותר!