איך להתאפר בצורה נכונה

בתור נשים אנו יודעות שיש מגוון רחב של גווני עור, צורות וגדלים שונים של אפים, שפתיים וכיוצא באלה.

לכן, האופן בו נתאפר יהיה שונה ומותאם לגוון העור שלנו ולמה שנרצה להבליט או להצניע.

כמובן שבאיפור יש גם עניין של טעם וטרנדים אבל, אם יש משהו שלא משתנה מאחת לאחת הוא השימוש במוצרי האיפור עצמם.

סט האיפור הבסיסי של רוב הנשים יכיל; מייק-אפ, קונסילר, סומק, ברונזר, מסקרה, אודם ושפתון.
כמו כן, אל סט זה יתלוו כלי איפור כגון מברשות למיניהן וספוגיות. נשים שמשקיעות יותר באיפור יכללו בסט האיפור שלהן גם פלטת צלליות, עפרונות לשפתיים ואיילינר.

את הסט הזה אנו נושאות איתנו לכל מקום בעיקר כאשר לפנינו יום ארוך והאיפור שלנו דורש תחזוקה מידי פעם לפעם.

כיצד נפיק את ההנאה המרבית מכלי האיפור שלנו?

כלי האיפור הקבועים שלנו הולכים איתנו ממקום למקום, אך כדי באמת להינות מהם כמו שצריך ולגרום לכך שלא יהרסו ונוכל למצות את השימוש בהם עד תום, חשוב שנאחסן אותם בתיק יעיל ונוח, אחרת כל כלי האיפור עשויים להסתובב בתפזורת בתוך התיק שלנו, להרוס ולהכתים חפצים אחרים שנמצאים בתוך התיק ולהיהרס בעצמם. תיק או מארז איפור יכול לפתור את כל הבעיות הללו!

ככלל, לכולנו ברור שחשוב להשקיע באיפור איכותי, אחרי הכל הפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו והרושם הראשוני שאנחנו מותירות, אך לא פחות חשוב מכך יש להשקיע בתיק או מארז איפור איכותי.

תיק איפור מאפשר ריכוז של כל מוצרי וכלי האיפור שלנו במקום אחד, ניתן למצוא את הכל בקלות ובמהירות, להוציא את התיק או את המארז מהתיק הגדול ולהשתמש רק בו כאביזר אופנתי בפני עצמו.

כמו כן, תיק האיפור מפריד בין האיפור לשאר החפצים הנמצאים בתיק ובכך מונע מהאיפור להרוס את יתר החפצים ואף מונע מהאיפור מלהיהרס או חלילה להיאבד. בנוסף, תיק האיפור יהיה מאוד שימושי בנסיעות וטיולים.

טיפים לבחירת תיק או מארז איפור:

אם כן, גם בקנייה של סט איפור ומארזים חשוב להשקיע, תיק איכותי יבטיח לנו שמירה על כלי האיפור שלנו ויחזיק לאורך זמן רב מבלי שנזדקק להחליפו. לפני בחירה בתיק או מארז איפור חשוב שתשמי לב לפרמטרים הבאים:

דעי מה את צריכה – לפני שתבחרי את תיק או מארז האיפור שלך, שמי לב באילו כלי איפור את משתמשת בתדירות דחופה ובחרי אך ורק אותם עבור המארז או תיק האיפור שאת מרכיבה.

אל תתפשרי על איכות – בסופו של דבר, תיק או מארז איפור יאפשר לך להינות ממוצרי האיפור שלך לאורך זמן רב יותר בקלות וביעילות ולכן חשוב לא להתפשר על איכות של תיק איפור. מה גם שתיק איפור איכותי יחזיק לאורך שנים מבלי שתיאלצי להחליפו.

גודל תיק האיפור – אין צורך ברכישת תיק ענק, רכשי תיק איפור שיתאים כדי להכיל את כל כלי האיפור שלך בצורה מסודרת ומרווחת מספיק כך שבפתיחה קלה תוכלי להוציא את הכל בנוחות. תיק גדול מידי יגרום שוב לכל המוצרים לנוע לכל עבר ולהתבלגן.

שמירה על כלי האיפור שלנו לאורך זמן:

כדי להינות מתיק האיפור ומכלי האיפור למשך הזמן הרב ביותר, הטיפ החשוב ביותר שנוכל לתת הוא לשמור על ניקיון של תיק האיפור.

מוצרי האיפור לא פעם מתלכלכים כתוצאה מהצבע או מהאבק ולכן על מנת לשמור על המוצרים עצמם ועל עור הפנים שלנו מפני לכלוך והופעת פצעונים, חשוב מאוד להקפיד על ניקיון תיק האיפור וכלי האיפור שבתוכו.

אנו ממליצות לנקות את תיק האיפור וכלי האיפור אחת לשבועיים, באמצעות מגבון ייעודי להסרת איפור.

כמו כן, את כלי האיפור ניתן לנקות בכיור באמצעות סבון ומים רגילים אך לא לשכוח לחכות עד לייבוש מלא לפני החזרתם לתיק האיפור על מנת למנוע היווצרות של עובש.