איך לבחור קוסמטיקאית לטיפולי פנים?

כשמדובר בעור הפנים שלנו, כרטיס הביקור הכי חשוב עבורנו, וודאי שלא נרצה לדעת כי הפקדנו אותו בידיים לא מיומנות. וכך הבחירה בקוסמטיקאית המתמחה בטיפולי פנים הופכת למעשה לאחת מן ההתלבטויות הקשות ביותר עבור גברים ונשים המבקשים לשמור על מראה פנים חיוני ובריא.

זה לא רק הרזומה

רבים נוטים לחשוב שקוסמטיקאית בעלת עבר עשיר של טיפולים הוא הפרמטר היחידי שעליו יש להסתמך. ועם זאת, במאמר הבא ריכזנו עבורכם מספר טיפים מרכזיים שיעזרו לכם לבחור נכונה את אשת המקצוע שתטפל בעורכם ותבטיח לכם מראה רענן וחיוני.

חשוב לזכור תמיד שקוסמטיקאיות רפואיות מספקות תכשירים רפואיים שונים ועושות שימוש במכשור טכנולוגי בעלת אפקט ריפוי על העור. לאור העובדה שאין מדובר רק בהמלצות קטנות או שימוש בחומרים טבעיים, מוטב שלא לטעות או להמר בבחירת אשת המקצוע, ולערוך את הצעד בצורה מחושבת ושקולה.

מה השיח שקיים ברשת?

או במילים אחרות – האם יש על הקוסמטיקאית שמצאתם ברשת המלצות? הקפידו תמיד לכתוב את שמה של הקוסמטיקאית במרשתת ובדקו מהו השיח שקיים סביבה. האם ישנן ביקורות חיוביות? או שמא שצף קצף של ביקורות שליליות? זהו פרמטר חשוב ולמעשה הראשון והעיקרי שעליו יש להסתמך בעת הבחירה בקוסמטיקאית רפואית.

המלצות פה לאוזן

בסופו של יום אין תחליף אמתי להמלצות העוברות מפה לאוזן על-ידי לקוחות שחוו טיפול או שניים אצל הקוסמטיקאית המדוברת. הקפידו תמיד לוודא רק שההמלצה שאתם מקבלים אכן תקפה לאותו סגנון הטיפול שאתם מחפשים. וודאי שהמלצה על טיפול באקנה לא תהיה תקפה על המלצה לקוסמטיקאית המתמחה בהצערת עור הפנים.

קרבה לאזור מגוריכם

האם זהו פרמטר חובה? ובכן, זוהי כבר שאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם. טיפול פנים אצל קוסמטיקאית רפואית איננו מסתכם במפגש אחד וזהו. מדובר בסדרה של מפגשים שבהם אט אט משקמים את עור הפנים ומביאים להחלמתו מן הסוגיה הרפואית המדוברת. וודאי שטיפול באקנה לא יסתיים במפגש אחד וכך גם לא טיפול בעור הסובל משומניות יתר.

על כן, קחו בחשבון את ההיבט הגיאוגרפי וחשבו היטב האם קוסמטיקאית רפואית הממוקמת באזור מרוחק מכם, תוביל לכך שתדלגו או תדחו פגישות. במקרים שכאלו, הרי שכדאי להמשיך בחיפוש ולתור אחר אשת מקצוע הממוקמת בקרבת אזור מגוריכם או עבודתכם.

כימיה

ולא אנחנו לא מדברים על החומרים הכימיים המצויים בתכשירים השונים. שאלו את עצמכם את השאלה הבאה – האם אתם מרגישים משיחה קצרה מול הקוסמטיקאית שאתם אכן סומכים עליה? שאתם מרגישים כי הפנים שלכם מופקדות בידיים של אשת מקצוע? לעתים תחושת בטן היא חלק בלתי נפרד מהבחירה.

הסתמכו על הפרמטרים שצוינו לעיל, ונסו לשלב את האינטואיציה האישית שלכם, והיו סמוכים ובטוחים שהבחירה שתערכו תהיה הנכונה ביותר, וזו שתיטיב עם עור פניכם.​