איך תהפכי למשפיענית תוך חודשים ספורים ?

עשר השנים האחרונות הביאו ניחוח של מהפכה בעולם הדוגמנות. מה שבעבר היה שמור רק למעטות שניחנו בנתונים הטבעיים לכך, הפך היום לנחלת הכלל. אנחנו לא חיים בעולם מושלם וכבר לא רוצים שרשתות האופנה ישווקו לנו את המושלם, אלא את הסיפור שמאחורי הבן אדם.

לכן, אין זה מפתיע שעבודה סביב הרשתות החברתיות הפכה לחלק משמעותי בעבודה של כל דוגמנית. אם אתן לא יודעות איך להעלות תמונה לאינסטגרם או לספר סיפור, עכשיו אין לכן ברירה, כי הדרך בה תספרו את הסיפור שלכן היא הדרך שלכן להיכנס למגרש של הגדולים.

משפיעניות יכולות להופיע בכל מיני פלטפורמות. בראש ובראשונה באינסטגרם כמובן אבל ממש לא רק. היוטיוב והרשתות החברתיות הנוספות שצצות כמו פטריות אחרי הגשם לימדו אותנו שכל מה שצריך זה טלפון חכם, ראש גדול ויצירתיות.
אם אתן רוצות להפוך למשפיעניות רשת ולא יודעות איך, אם יש לכן את הנתונים להיות דוגמניות אבל אתן לא בטוחות כיצד לספר את הסיפור שלנו, אנחנו חושבים שיש לנו את הכלים לעזור לכן.

שינויים קורים מהר

רבות המעוניינות להפוך למשפיעניות רשת שואלות וודאי את עצמן מדוע מתשלם להן לנהל מגעים עם סוכנות דוגמנות? באיזה אופן סוכנות דוגמנות אימג' יכולה לשנות את כל התמונה? התשובה לכך פשוטה. עם סוכנות דוגמנות מובילה יש לך את כל המעטפת הדרושה כדי להפוך מעוד אחת למשהי שיודעת מה היא עושה.

אם משהי חושבת שעבודה ברשתות החברתיות היא עבודה קלה, שתחשוב שוב. עבודה ברשתות החברתיות דורשת התמדה, למידה אינסופית וחידוד של מסרים כל הזמן. סוכנות דוגמנות מובילה, כמו סוכנות דוגמנות אימג' חרטה על דגלה לתת דגש לתחומים הללו, של העבודה סביב הרשתות החברתיות כדי לאפשר לעוד ועוד בחורות להיכנס למקצוע גם אם הן לא עונות להגדרה הקלאסית של 'דוגמנית'.

מה לעשות עכשיו

במידה ואת מעוניינת להפוך למשפיענית רשת תוך חודשים ספורים, בראש ובראשונה היינו ממליצים לך לקחת דף ועט ולכתוב תחומים הקשורים אלייך. אם את אוהבת לנגן, כתבי זאת. אם את מאמינה ומקפידה על קיום אורך חיים בריא, אז זה הכיוון אליו את צריכה ללכת, אם יש תחום עניין בו את עוסקת, מלבד הדוגמנות, גם זה יכול להיות טוב כדי לחדד את המסר.

עכשיו, חישבי על הדרך לייצר סיפור דרך צבעים. את כל המסרים הללו שרשמת נסי לרכז לכמה תמונות מרכזיות. אל תחשבי שכולן פשוט מעלות תמונות ספונטניות מחיי היום יום, דעי כי לא פעם משפיעניות חושבות כמה צעדים קדימה, מתכננות מראש איך יראה הפיד שלהן, מה יהפוך את מכלול התמונות הללו לסיפור אחד עם פנים, הפנים שלך.

אנחנו כאן בסוכנות דוגמנות אימג' מחכות רק לך. מוזמנת ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר.