כיצד אפשר לשדרג את המטבח?

המטבח שלנו יכול לקבל שדרוג משמעותי ובמחיר נוח בעיקר אם נדע כיצד לשפץ ולתחזק אותו, כמו שגם נבין מי אנשי המקצוע המתאימים לבצע את העבודה של שדרוג המטבח.

בנוסף חשוב לדעת כי שיפוץ קל של המטבח כמו החלפת ידיות ופרזולים, כמו צביעת הדלתות, הכנסה של חללי אחסון מעוצבים ועוד – יכולה לסייע לכם לשפץ את המטבח בקלות.

שדרוג מטבח

אבל כיצד עושים זאת נכון? הנה כמה טיפים לשדרוג ועיצוב המטבח:

בוחרים קונספט – מטבחים כמו גם פינות אוכל, הם חללים שעליהם להיות נקיים ומזמינים ולכן חשוב לבחור קונספט שגם מתאים לעיצוב הבית שלכם וגם יתאים לאורח החיים שלכם.

על מנת לעשות זאת יש לבחור את סגנון העיצוב המתאים למטבח כמו למשל סגנון כפרי, תעשייתי, מודרני, סגנון פרובנס ועוד.

חשוב לדעת כי מטבחים כמו גם פינות אוכל יכולים להראות נפלא במידה והם 'מתכתבים' אחד עם השני בצורה הרמונית ובמידה והם מעוצבים בצורה דומה ויש קשר בין שני החללים.

חיזוק המטבח – על מנת לשדרג מטבח קיים ולהימנע מהזמנת מטבח חדש (דבר שיכול לעלות סכום לא קטן) חשוב להזמין איש מקצוע על מנת שזה יחזק את המטבח ואת חללי האחסון אשר בו. וודאו כי הארונות יציבים ובמידה ולא, בקשו מאיש המקצוע לחזק אותם. שימו לב כי דלתות הארונות יציבות ונסגרות בהרמוניה, כמו גם שחשוב לבדוק כי כלל המגירות והפרזולים במטבח תקינים.

בחירת החומרים לשדרוג המטבח – כאשר אתם מבצעים שדרוג מטבח, חשוב שתדעו לבחור חומרים מתאימים וגם כאלה שלא יעלו לכם כסף רב. לדוגמא: במקום שימוש בעץ מלא להחלפת דלתות המטבח, תוכלו להשתמש בעץ סנדוויץ' שנחשב זול יותר אך גם כזה שמתאים לבניית מטבחים.

שימו לב כי אתם בוחרים ריהוט מטבחים מתאים לקונספט העיצוב, כמו למשל ארונית מסיבית מעץ למטבח בסגנון הכפרי או מדפי זכוכית למטבח המודרני.

עוד תוכלו לבחור בחברה מקצועית שתוכל לבצע התאמה בין פינות אוכל למטבח שלכם, ולבחור עבורכם ריהוט וחפצים שיתאימו לחלל המטבח ופינת האוכל לאחר השדרוג.