שלושה טיפים לעיצוב הבית במראה יוקרתי

אנחנו רואים בבית שלנו לא רק את המרחב הפרטי, הסטרילי, זה שאנחנו יכולים להפוך לבית. אנחנו רואים בו במידה רבה גם את עצמנו. אנחנו רוצים להביע דרכו את מה שאנחנו לא יכולים להביע במילים. את מה שאנחנו לא יכולים פשוט להגיד לכולם.

אבל אנחנו יודעים עד כמה חשוב לנו להפוך את המרחב בו אנחנו חים לאסתטי. אנחנו יודעים עד כמה מעקה המדרגות היושב בזווית הנכונה יכול להשפיע על האופן בו אנחנו מרגישים, על הדרך בה היינו רוצים שאחרים ירגישו בבית שלנו.
אנחנו אוהבים יופי. יופי נותן לנו תחושה של ביטחון, של ערך ואין שום סיבה שלא נהפוך את האסתטיקה לחלק אינטגרלי מחיי היום יום שלנו. בדיוק בשביל זה אנחנו פה. כדי לתת לכם את ההמלצות הטובות ביותר שיש לנו לעיצוב נכון ומדויק של כל בית.

מה הטיפים שלנו לעיצוב בלתי נשכח

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב בתי יוקרה אנחנו מדברים למעשה על שלושה אלמנטים שצריכים לחיות בשלום אלו עם אלו. עיצוב בתי יוקרה הוא למעשה תהליך בו יש ליישב בין הפרקטיקה והצרכים שיש לכל אחד מהבית שלו ובין ראיה אומנותית, אסתטית כזו שמתאימה לחלום שלכם.

חשוב לנו להזכיר, רגע לפני שאנחנו צוללים לעובי הקורה כי עיצוב בתי יוקרה זה תהליך ארוך ומורכבץ חשוב שתביטו לאורך התהליך ותראו בו לא רק מטלה מורכבת כי אם גם כיף אמיתי ובלתי נשכח. אנחנו מאמינים כי כאשר ניגשים לתהליך של עיצוב בתי יוקרה הסוד הוא לא לשכוח ליהנות מהדרך על מנת שתקבלו בסופו של יום את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

אבל, מעבר לכיף, מה עוד הדברים ששווה לקחת בחשבון כאשר נכנסים לתהליך של עיצוב בתי יוקרה? כאן הכנו רשימה של שלושה דברים קצרים שישמשו אותנו בתהליך.

שלושה טיפים לתהליך של עיצוב פנים בתי יוקרה

1. קחו השראה: כאשר אנחנו הולכים על עיצוב פנים בתי יוקרה אנחנו כמובן צריכים ללכת ולחפש עוד ועוד בתים שיכולים לשמש בתור מקור השראה. לכן, מה יותר מתאים מהאינטרנט או מגזינים שונים שיעזרו לכם להבין מה אתם רוצים?

2. שלבו אלמנטים: היום, עיצוב פנים בתי יוקרה מתמקד בהוספה של פריטים שונים לחלל מעולמות עיצוב מגוונים. זה יכול להיות על ידי הוספה של פריטי קש למשל בתוך חלל בו קיימים הקווים שמקיימים עיצוב פנים בתי יוקרה, מה שלא היה כל כך נהוג בעבר.

3. היו מוכנים לשינויים: אם יש משהו שמאפיין אנשים שיכולים להרשות לעצמם עיצוב פנים בתי יוקרה, זה לעמוד בצו האופנה. לכן, חשוב לעצב את הבית באופן כזה שיהיה בעל הכלים לעמוד בשינויים לאורך הדרך.
אנחנו ב- דניאל מיכאלי מחכים לכם כדי להגשים לכם חלום.