חשמל חכם

מוזיקה שקטה, וילונות מוסטים, הדוד כבר פועל, והקומקום החשמלי כבר רותח, מכונת הקפה, סיימה את זמן הטעינה שלה, וכך גם מכונת הגילוח. חשמל חכם, הופך את הבית שלכם להרבה יותר נח, ויוצר לכם מציאות, שאפשר רק היה לחלום עליה בשנים האחרונות. מהו חשמל חכם, ואילו שיפורים הוא עשוי להכניס בחיים היום יומיים שלכם?

מהו חשמל חכם?

חשמל חכם הוא שיטה חדשנית, המאפשרת לכם לשלוט על מערכות החשמל בבית שלכם. בניגוד לחשמל הסטנדרטי בו זרם החשמל עובר ישירות מארון החשמל אל מפסקי החשמל בבית שלכם, כאן ארון החשמל מחובר לבקרים, שמקושרים למחשב ראשי, ובמחשב הזה אתם שולטים. כאשר בבית שלכם מותקנת מערכת חשמל חכם, אתם זוכים לגמישות גבוהה יותר ולאפשרות לחסוך כסף רב מצריכת החשמל שלכם וזאת בזכות תכנון נכון.

אילו שיפורים חשמל חכם עשוי להכניס בחיי היום יום שלכם?

כאשר בבית שלכם מותקנת מערכת חשמל חכם, אתם למעשה שולטים על הזמן בו אתם צריכים את המכשירים, משך הזמן בו יפעלו וכמות האנרגיה, שיצרכו במשך זה ההעפלה. בזכות מערכת חשמל חכם, אתם יכולים לייתר את השימוש בשעוני שבת או שעוני תזמון למכשירים חשמליים, וזאת על מנת לאפשר לכם נוחות מירבית, ושליטה מוגדרת מראש בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם לסגנון החיים שלכם.

שימושים מרכזיים ורווחים ביותר במערכת חשמל חכם לבית כוללים:

תזמון דוד החשמל- קמים בבוקר, ומעוניינים במקלחת נעימה וחמימה להתחלת היום? בזכות מערכת חשמל חכם, תוכלו לשלוט על משך הזמן והמועד בו דוד החשמל או השמש שלכם יידלק, תחסכו בעלויות, ולא פחות חשוב, תוכלו ליהנות מסגנון החיים, שתמיד חלמתם עליו.

האפלת הבית לקראת שינה- כשהיום מגיע לסיומו, גם הבית נדרש להכנה, בין עם מדובר על עמעמום האורות, כיבוי מערכות המולטימדיה, הורדת התריסים החשמליים ועוד. במערכת חשמל חכם, אתם שולטים בזמנים ובאמצעים, אשר יהפכו את שגרת היום שלכם להרבה יותר מפנקת.

שימושים מרכזיים ורווחים במערכת בית חכם ללובי הבניין:

לובי בניין, בין אם מדובר על בניין מסחרי או פרטי משמש כמקום מרכזי למעבר ולתנועה, בזכות מערכת חשמל חכם תוכלו לשלוט על טמפרטורת המזגן, להפעילו מספיק זמם על מנת שיצנן או יחמם את המרחב, תוכלו לוודא, שהאורות נכבים ונדלקים בתזמונים שונים, ואף לשלוט על המעליות

שימושים מרכזיים ורווחים במערכת חשמל חכם לבית העסק שלכם:

מערכת חשמל חכם לעסק שלכם היא הפתרון האולטימטיבי לקבל משרד, שמוכן עבורכם, בין אם מדובר על טמפרטורת המזגן, ההפעלת השואב החשמלי לניקיון קל ולהסרת אבק, הרמת התריסים החשמליים ועוד.

לסיכום, אין ספק, שמערכת חשמל חכם מהווה בשורה לחיים מודרנים ונוחים יותר, שגם מציעים חסכון במשאבים. באמצעות מערכת חשמל חכם, אתם שולטים על החשמל שלכם עם מחשב, בין אם מדובר על טאבלוט או הטלפון הנייד.