משקולות יד מתכווננות לאיזה אימון הן מתאימות?

לאלו מכם שרוצים לעשות אימונים אנאירוביים, שימוש במשקולות יד מתכווננות עשויות לעזור, שכן אתם יכולים להעלות את המשקל שאתם מניפים בהתאם להתקדמות שלכם והעלייה במסת השריר.

השימוש במשקולות מתכווננות מתאים בעיקר לאימונים מהבית, שכן אם אין לכם סט משקולות שלם, אתם יכולים פשוט לכוון את משקולות היד למשקל המתאים ולהתחיל להניף אותו.

משקולות יד

קונים ספה בשביל אימון שלם

בכדי שתוכלו לעבוד על כל שרירי הגוף שלכם באפקטיביות, ובמיוחד שרירי פלג הגוף העליון, אתם צריכים לקנות ספה נוחה. כך שתוכלו להישען עליהם בזמן שאתם מגרים את השריר שלכם עם תרגילים בפוזיציות שונות.

הספה הפשוטה ביותר לאימון תעלה לכם בערך 150 ₪, אם כי המחיר צפוי לעלות במידה ותרצו לקנות ספה משודרגת ויותר איכותית. החליטו כמה אתם מוכנים להוציא ותבדקו מה אתם יכולים לקנות בחנויות הספורט השונות בארץ.

איפה ניתן לקנות משקולות יד מתכווננות?

את המשקולות הללו תוכלו לקנות בכל חנות ספורט, רק לא מאותו יצרן. יש יצרנים רבים שמייצרים משקולות שניתן לכוונן את המשקל שלהן. כאשר אתם קונים משקולות כאלה, אתם צריכים לבדוק את המשקל המקסימאלי שאפשר להגיע עמן, ולצד זאת גם את ההיבט של הנוחות. כך שיהיה לכם כמה שיותר נוח להניף אותן, מה שעשוי להקל עליכם ולהפוך את האימון שלכם להרבה יותר אפקטיבי.

לעוד מידע על משקולות יד מתכווננות, לחצו כאן…

לא מתחילים להתאמן לפני שיש מטרות ברורות

לפני שאתם מתחילים במסע שלכם אל עבר הגוף המושלם, אתם צריכים להחליט מהם המטרות שלכם ולנסות להבין כיצד אתם רוצים לעמוד בהן. הכינו תכנית אימונים, תקפידו על תזונה שמטיבה עמכם ופשוט תתמידו במה שאתם עושים.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות אתם צריכים לזכור שיהיה זה קריטי שתתמידו עם מה שאתם עושים ותוודאו שאתם לא מוותרים לעצמכם עד שאתם עומדים ביעדים שלכם. להעלות את מסת הגוף בגופכם למידה שתספק אתכם זהו תהליך שיכול להיות ארוך טווח, אך אם תגיעו עם גישה חיובית, ותבינו את מה שאתם צריכים לעשות בכדי להצליח, אין סיבה שלא יהיה לכם גוף מרשים.