מתנות לא שגרתיות ללקוחות העסק

עסק תמיד טורח בצורה די חכמה עם יצירה של מתנות ממותגות שאותן יכולים להעניק ללקוחות או לעובדים מידי שנה.לפעמים המתנות הללו מגישות כאילו הן מאוד חוזות על עצמן, ועם החיפוש אחר מתנות שהן יותר ייחודיות יכולים למצוא מגוון שלם של אביזרים חדשים שמיועדים להיות ממותגים ולהיות מוגשים ללקוחות בתור מתנה מקורית שלא רואים בכל בית עסק שאליו נכנסים על מנת לקבל שירות בלבד.

מתנות ללקוחות

מאוורר לטלפון נייד

בקיץ הישראלי מאוד מאוד חם. ישראלים תמיד מחפשים את המקום הממוזג שבו הם יכולים להיות בצורה נעימה ואם לא קיים מיזוג אז לכל הפחות להיות בצל, כאשר עם מאוורר קטן שאותו יכולים לחבר אל הטלפון הנייד הופכים את השהייה בחוץ למשהו הרבה יותר נעים ואף נחמד. את המתנה הזו יכולים להעניק לכל לקוח ישראלי, עם חיבור שובב אל העולם של המיזוג או כל רעיון אחר שיכול להיות כזה שמעלה חיוך על פני הלקוחות בכל פעם בה הם מחברים את המאוורר הנייד.

כוס טישו ממותגת לעסק

בעונה של החורף השימוש בטישו הוא יותר בולט מאשר יתר עונות השנה, ואם הלקוחות הם אלה שקשורים אל עולם הרב או הבריאות, יכולים להעניק להם בתור מתנה ממותגת כוס שבה יש טישו לניקוי האף כאשר את הכוס הזו יכולים לשים בתא הכוסות אשר קיים בצורה נוחה בכל סוג של רכב. כאן החשיפה היא עצומה מכיוון שכל אדם נכנס אל הרכב שלו כמה פעמים במהלכו של יום אחד בודד.

שפריצר אלכוהולי לחיטוי

נאמר שהעסק שלכם הוא כזה אשר בו ההיגיינה היא רמה מאוד חשובה, כמו בית מרקחת או כזה אשר קשור אל עולם ההורות והתינוקות, אין דבר יותר מתאים בכל אחד מן המקרים הללו מאשר להביא בתור מתנה ללקוחות העסק שפריצר קטן ונייד שבו יש נוזל שנועד לחיטוי של הידיים בצורה נוחה על ידי לחיצה פשוטה. את השפריצר הממותג הזה יכולים לשאת לכל מקום ותמיד להיזכר במקום שהעניק אותם בתור מתנה עם הלוגו שצמוד אליו.