מתחתנים בטבע? הכירו 3 אטרקציות לאורחים

כשזוג צעיר מחליט להתחתן, עומדות בפניו החלטות שונות שעליו לקבל, בחירות שונות שאנחנו צריך לבצע על פי מה שנכון עבורו, על פי אופי וסוג האירוע שהוא רוצה לייצר וכן על פי התקציב שעומד לרשותו. כל זוג צעיר צריך לתכנן היטב את אירוע החתונה, על מנת לייצר אירוע בלתי נשכח עבורו ועבור המוזמנים.

אחת ההחלטות הראשונות שהזוג הצעיר יצטרך לקבל היא, היכן לערוך את האירוע. האם לערוך אותו באולם אירועים או שמא, לערוך חתונה בטבע. זוגות רבים בוחרים באופציה השנייה בגלל היתרונות הרבים הטמונים בכך, הן מבחינת אווירה, סגנון וכן האפשרות להשתמש במגוון רחב של אטרקציות שיהיה ניתן לשלב במהלך האירוע.

מה היתרונות של חתונה בטבע?

כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של יתרונות בהחלטה לערוך חתונה בטבע. היתרון הראשון והבולט הוא, מדובר על מקום פתוח, לא מקורה, כך ניתן לערוך את האירוע בתנאים שונים, בצהריים או בערב, וכן ניתן ליהנות מהעיצוב החיצוני, המקורי של המקום, מבלי לשנות דבר.

יתרון שני, זו האווירה המיוחדת הטמונה באפשרות זו. חתונה בטבע נחשבת לאירוע יותר משוחרר, יותר פתוח, רחב, המקום פחות מגביל ולכן גם האווירה היא הרבה יותר נעימה, זאת כמובן בהנחה שדואגים לשלב בו אלמנטים ואפשרויות שונות, אשר ייצרו תחושה מיוחדת לאורחים במקום.

יתרון שלישי, כאמור, ניתן לשלב מגוון אטרקציות באירוע. מדובר על דבר שהרבה מאוד זוגות בוחרים להוסיף לאירוע שלהם, בשביל לעשות אותו שונה ויוצא דופן. בדרך כלל אירועי חתונה מורכבים מדברים בסיסיים, קבלת פנים, טקס, אוכל, ריקודים. לעיתים מספיק אם מוסיפים אלמנט אחד יוצא דופן, וכבר הופכים את האירוע להרבה יותר מהנה, מעניין ומיוחד.

אילו אטרקציות אפשר לשלב בחתונה?

אנחנו נציג כעת 3 אטרקציות שיכולות להשתלב היטב בארגון חתונה בטבע. צריך לקחת בחשבון, אטרקציות השונות יכולות להשתלב, בתנאי שהמקום מתאים וערוך לכך, תנאי מזג אוויר מאפשרים זאת, וכן צריך לבחון האם האורחים שאמורים להתארח באירוע, אכן ייהנו מאטרקציות אלו.

אטרקציה ראשונה – בריכה . יש מקומות שיש בהן בריכה בנויה ואפשר להשתמש בה, אך במידה ולא, אפשר לבחון אופציה להוסיף בריכה במקום. לשם כך צריך שטח מספיק גדול וכמובן את כל המכשור הרלוונטי. חשוב לציין, לא מדובר בבריכה שמיועדת לצורך שחייה, אלא יותר לצורך טבילה במים.

אטרקציה שנייה – זיקוקים ולייזרים. מאחר ומדובר במקום פתוח, אז אפשר להשתמש באלמנטים כגון מופע לייזר, מופע זיקוקים, תלוי כמובן בשעה, במקום, וכן בעלויות הכרוכות בכך. צריך לבחור מפעיל שידע לארגן מופע איכותי ומשתלם.

אטרקציה שלישית – אפשר לשלב עמדות שונות שהאורחים יכולים ליהנות מהן, בין אם מדובר בעמדות יצירה, עמדות איפור, עמדות צילום ועוד. אפשר לשלב בתוכן עמדות מיוחדות לילדים ולמבוגרים