רוצים לשמור על עור הפנים וגם על הבריאות? הכירו את המסכות מבית סונוביה

בעוד שחלקנו עדיין משתמשים במסכות חד פעמיות, חלקנו כבר הבינו שהן מספקות פתרון חלקי בלבד.  והאמת, ללא אטימות טובה מכיוון שצדדי המסכה אינם צמודים לפנים. מסכות רב פעמיות בפיתוח חדשני של סונוביה מבטיחות עולם אקולוגי יותר, בטוח יותר ומתקדם טכנולוגית. בואו נדבר על זה. 

אם אתם עדיין רוכשים מסכות חד פעמיות במכולת השכונתית, אנחנו מציעים לכם רגע לעצור ולחשוב על הזיהום הסביבתי שאתם שותפים לו. מסכות חד פעמיות "תורמות" המון לזיהום האקולוגי שנוצר כתוצאה ממסכות שנזרקות לטבע בכמויות בלתי נתפסות. המסכות האלו מזהמות את הטבע ואת האוקיינוסים, ומרעילות את הסביבה ואת בעלי החיים. מאחר שהמסכות אינן מספקות אטימות מלאה, אוויר נכנס באופן חופשי מהצדדים, מה שהמסכות של חברת סונוביה באות לפתור. 

המסכות הרב פעמיות בטכנולוגיה מתקדמת שהגיעה גם לבורסה

אם אתם מחפשים אחר דרכים להתגונן מהקורונה ועדיין לשמור על האקולוגיה, אתם מחפשים אחר המסכות של סונוביה. החברה כבר נסחרת בבורסה בתל אביב בזכות הטכנולוגיה האולטרה סונית שהיא פיתחה. חברת סונוביה פיתחה שיטה שבאמצעותה ניתן להחדיר חלקיקי אבץ לתוך טקסטיל ומסכות, מה שהופך את הבדים לעמידים מאוד ובעלי בלאי נמוך. 

היות שהמסכות של סונוביה מסוגלות לעבור כ-55 כביסות ועדיין לשמור על איכותן, הן הפתרון המומלץ ביותר בימינו. חשוב לציין כי ההגנה של מסכות אלו מקבלת ביטוי מרבי גם מבפנים וגם מבחוץ. המסכות מסננות את האוויר המגיע מבחוץ, ובמקביל גם האוויר בתוך המסכה מסונן בהצלחה. 

קצת על המסכות של חברת סונוביה והטכנולוגיה המתקדמת  

הבדים במסכות של חברת סונוביה מנטרלים כ-99% מהווירוסים כולל וירוס הקורונה, הבקטריות והפטריות. עם יעילות גבוהה במיוחד, את הטכנולוגיה של החברה למעשה אפשר להחדיר לסוגי בדים שונים ומגוונים. בפועל, מדובר במהפכה של ממש בעולם הטקסטיל, עולם שנחשב מאוד מזהם אקולוגית. 

בפועל, את הטכנולוגיה האולטרה סונית של חברת סונוביה אפשר להחדיר לשווקים שונים ומגוונים לרבות עולם הרפואה ובתי החולים, בתי המלון ועוד. למעשה, החברה נמצאת בשיתוף פעולה ובמגעים גם עם יצרניות עולמיות של בדים וטקסטיל במגוון תחומים. 

הטכנולוגיה של חברת סונוביה הייתה קיימת לפני הקורונה 

הטכנולוגיה של החברה הייתה קיימת עוד לפני פרוץ מגפת הקורונה, אבל לאחר המגפה חברת סונוביה קיבלה דחיפה משמעותית. כיום החברה, מעבר לכך שהא נסחרת בבורסת תל אביב, היא גם קיבלה מענק בדבר ובזכות הפתרון האקולוגי שלה. 

כאמור, הפתרון של הטכנולוגיה האולטרה סונית של חברת סונוביה, מאפשר את צמצום הזיהום האקולוגי בעולם. מעבר לכך שהבדים במסכות של סונוביה יגנו עליכם מפני קורונה ב-99%, המסכות גם יגנו על הסובבים אתכם. זאת, מפני שהמסכות מסננות אוויר מתוך המסכה ומחוצה לה. אין טעם לרכוש עוד ועוד מסכות חד פעמיות כאשר יש פתרון רב פעמי ואקולוגי.