גריל גז לגינה – קריטריונים לבחירה הנכונה

גריל גז לגינה – קריטריונים לבחירה הנכונה

ההנאה הגדולה במזג אויר נעים היא לשבת עם המשפחה ולאכול בשר טעים אשר צלוי באופן נכון. על מנת להכין בשר טוב באופן קל ומהיר, יש צורך בגריל גז איכותי, כזה שיקל עלינו את החיים ויגרום לתהליך הצלייה להיות קל ומושלם. קנייה של גריל גז לגינה חייבת להיות מושכלת ונכונה. ישנם כמה קריטריונים שיש לדעת כאשר אתם מעוניינים לארח אורחים לברביקיו, וכיוון שיש לא מעט גרילי גז בשוק, זה עשוי להיות מבלבל עבורנו. בחירה בחברה אשר מעניקה שירות ואחריות והיא גם מוכרת ומומלצת זו התחלה טובה לבחירת גריל הגז לגינה הטוב ביותר עבורכם.

שימו לב שבבחירת גריל גז לגינה חשוב לבדוק את איכות המוצר והעמידות בתנאי מזג האוויר האופייניים לישראל. הגריל נשאר בחוץ חשוף, אם תחת השמש הקופחת או בלחות וגשם. כמובן שחשוב מאוד גם לבחור בכיסוי איכותי לגריל ובכך להאריך את תוחלת החיים שלו. בנוסף גריל הגז משמש לצליית בשר ומזון שומני, ולכן, הוא חייב לעמוד בתנאים לא פשוטים של מלח באוויר, אדים, שומנים וכדומה. אי  לכך, קיימת משמעות מכרעת לעמידות ולאיכות של הגריל שתבחרו, אשר פועל  על גז.

טיפים חשובים שעליכם לדעת לפני רכישת גריל גז לגינתכם

אחד מחלקי החילוף החשובים שמרכיבים גריל גז לגינה ,הם הגוף והמבערים ומפזרי הלהבה. יש לשים לב שהם יהיו עשויים מחומרים איכותיים העמידים בפני עוצמות החום הגבוהות בהם עובד הגריל לזמן ארוך.

גם החומר מהם עשויות רשתות גריל הגז הוא מרכיב חשוב ביותר בבחירה. רשתות עשויות יציקת ברזל מוליכות חום בצורה טובה ושומרות על אחידות הצלייה, הרשת של גריל הגז, צריכה להיות מברזל יצוק כבד ולא ממתכת מצופה באמייל. ככל שרשת הגריל תהיה כבדה יותר,  היא תחזיק מעמד למשך שנים והיא תשמור על חום הרשת ואף תצלה את המזון על הצד הטוב ביותר. תוכלו ליהנות מהיתרונות הבולטים של גריל גז לגינה למשל, פיזור אחיד של החום וויסות בשליטה מלאה, בהתאם לסוג הבשר שאנו צולים. לצלייה על גריל הפועל על גז, אין טעמי לוואי כמו בגריל העובד על פחמים.

גריל גז קל יותר לתחזוקה

כאשר תרכשו גריל העובד על גז, תבינו עד כמה קל לצלות עליו ולהאכיל משפחה וחברים.

גם מבחינת תחזוקת וניקיון של גריל הפועל על גז, הוא הרבה יותר נוח, משום שמותקנת בו מערכת לניקוז שומנים. המערכת, מנקזת את השומן שמטפטף במשך הצלייה, ישר לכלי שמיועד לכך. ניקיון של גריל גז, הוא פשוט יותר. השומנים מתנקזים לתוך תבנית העשויה אלומיניום חד פעמית או למגש ייעודי, כך שבגמר השימוש משליכים אותה לפח האשפה או מרפדים את המגש בנייר כסף עם חול ים ואותו משליכים לפח, וכך הגריל נשאר נקי ואתם לא עובדים הרבה בניקויו של גריל הגז. מדי פעם יש לנקות את הגריל ניקוי יסודי יותר על מנת להאריך את חיי המוצר.

ישנם סוגים של גריל גז שניתן לנייד אותם ממקום למקום מבלי קושי, מה שמתאים לטיולים או מחנאות בשטחים פתוחים. יש לבחור את הגודל המתאים של הגריל, על פי גודלה של החצר שלכם. יש להגדיר את התקציב לרכישת גריל הגז, לאחר שסקרתם את השוק והבנתם, פחות או יותר, מה התקציב שעומד בפניכם. בררו אם לגריל הגז יש אחריות מקיפה, מי נותן השירות ועוד. יש לוודא לגבי שנות האחריות שמעניק היצרן כאשר האחריות כוללת מבערים ואת גוף הגריל. כאשר בוחרים גריל גז יש לבחור חברה אשר מעניקה לפחות 5 שנות אחריות. עוד טיפ חשוב מאוד הוא האמינות והביטחון. לא לשכוח כי מדובר בגריל אשר פועל על גז. זו הסיבה כי מי שיתקין את נקודת הגז, יהיה טכנאי מוסמך ומקצועי לגז.