סוככים מתקפלים

סוככים מתקפלים מיוצרים בשפע של אפשרויות, גדלים, צורות ועיצובים. התקנתם קלה יחסית ואינה מצריכה עבודות לוגיסטיות סבוכות או עמודי תמיכה ולכן ההתקנה היא מהירה ונוחה.

ייחודם של הסוככים המתקפלים הוא בעובדה שאפשר להתאימם למזג האוויר וכך לפתוח אותו או לסגור אותו על פי הצורך.

בימות הקיץ החמים פותחים את הסוכך והוא מגן על הדיירים מפני קרני השמש היוקדות ובימים גשומים וסוערים, סוגרים את הסוכך כיוון שהרוחות הנושבות בחוזקה עלולות לקרוע את הבד.

הסוככים מותקנים בכל מידה (ראו באתר zel.co.il), גם על שטחים גדולים במיוחד, עם בדים איכותיים בשפע של הדפסים צבעוניים. יתרונם הגדול הוא בכך שאין צורך לבקש עבורם היתר רישוי מהרשות המקומית.

סוככים מתקפלים

סוככים מתקפלים מותקנים למטרות שונות

  • בעלי דירות גן הדואגים לפרטיותם, מתקינים אותם מעל החלונות או המרפסות כך שדיירי הקומות העליונות לא יראו את התנהלות חיי היום יום של המשפחה הגרה בדירת הגן.
  • בעלי דירות גג מתקינים סוככים מעוצבים וייחודיים, הנסגרים לתוך קופסה מאלומיניום המותאמת לקליטת כל גודלו של הסוכך פנימה. היתרון הגדול הוא שכשאין צורך בסוכך הוא אינו פוגם ביופיו של הגג אלא מושחל לתוך הקסטה עד מועד פתיחתו שוב בהתאם לצורך. מעצבי הפנים והאדריכלים ממליצים בחום על פתרון זה ולכן הוא מיושם על גגות רבים להנאות דייריו.
  • בעלי עסקים כמו חנויות רחוב, מתקינים סוככים מתקפלים מעל הוויטרינה כדי ליצור הצללה ללקוחות העסק וגם כדי לפרסם אותו. על גבי הבד מודפסים פרטי העסק ותחום עיסוקו כדי לקלוט לקוחות פוטנציאלים נוספים.

הסוככים מיוצרים מחומרים איכותיים ביותר, שלדת פלדה מאלומיניום, הזרועות נמתחות באמצעות שני כבלי פלדה מסיביים המוגנים מפני קרינת השמש. ספקטרום הפתיחה אפשרי עד כ – 4 מטר.

בין הזרועות נמתחים בדים, ברוב המקרים אלה יריעות דראלון שנתפרו באיכות אריגה צפופה במיוחד ומכילים בתוכם הגנה מקסימלית מפני השמש החמה. .במקומות שיש צורך בבדים חזקים יותר, משתמשים בשמשונית או ביריעות ייחודיות מ pvc שהן אטומות לנוזלים ומצופות בחומר מיוחד המונע היווצרות עובש ולכלוך.

האפשרויות והיתרונות הרבים הפכו את הסוככים המתקפלים למוצר טרנדי ונדרש מאד בתחומי עיסוק שונים לבניינים למסחר, לגינות גגות ועוד.