פנסיון לכלבים- כל המידע היעיל

חג הפסח כבר בפתח ואנו כבר מתחילים להזמין את הנופש המשפחתי, אבל מה עם הכלב ? נצטרך לדאוג לו לשהייה נעימה ולדאוג כיהוא ישהה אצל פנסיון לכלבים מומלץ ששם יטפלו בו במסירות ואהבה, ידאגו לו לתנאים טובים וההיגיינה תהיה נאותה. הכלבים נמצאים בתאים נקיים. יש לשריין מקום אצל פנסיון מומלץ לכלבים, לבקר במקום ולדאוג כי הוא יהיה קרוב לאזור המגורים, כך שבחזרה מהטיול תעצרו בפנסיון ותוכלו לקחת את הכלב הביתה. כמו בשריון של מלון, כך גם לגבי הפנסיונים שמשפחות רבות משריינות מקום מראש, כך גם אתם צריכים לדאוג כי יהיה מקום בפנסיון מומלץ. כדאי לא להמתין עד לרגע האחרון ולדאוג עבור פנסיון הולם לכלבכם ששם יטפלו בו על הצד  הטוב ביותר.

בררו את הפרטים החיוניים ביותר בפנסיון כלבים

אחד הדברים החשובים שעליכם לשאול כאשר תגיעו לבחון פנסיון לכלבים שהמליצו לכם עליו הוא, איזה סוג של מזון הם משתמשים. אם כלבכם רגיש והוא אוכל סוג של מזון כלבים יבש שהוא רגיל אליו כבר שנים, בקשו לשאול אם יש להם את אותו סוג של אוכל, כך שחלילה הכלב לא יסבול מבעיות בעיכול כאשר יחליפו לו את האוכל, מה שלבטח אינו רצוי.

יש כאלה שדואגים לניקיון הכלב, כגון רחצה ותספורת וטיפול נגד פרעושים וקרציות לפני שהם מחליטים למסור אותו לתקופה בת כמה ימים בפנסיון המיועד לכלבים . בררו כמה כלבים יש בפנסיון ואם זו הפעם הראשונה שאתם מוסרים את הכלב לפנסיון, מומלץ כי יהיה זה  פנסיון לכלבים קטן ומשפחתי.

הקפידו כי הכלב יהיה מחוסן לפני שתמסרו אותו לפנסיון כלבים

ישנן מחלות נפוצות ולכן, מומלץ כי לפני שתחליטו למסור את הכלב שלכם לכמה ימים בפנסיון לכלבים, דאגו כי הכלב יהיה מחוסן. אחת המחלות הנפוצות בקרב כלבים הינה שעלת המכלאות. דאגו לבדוק כי הכלב מחוסן וכן אם החיסונים הכלליים שלו הם שנה בתוקף.כלב מחוסן לא יחלה מהר. גם תולעת הפארק המגיעה מצואת כלבים אחרים, הינה מחלת כלבים נפוצה וקטלנית. בדקו אם הכלב חוסן נגד תולעת הפארק לפני שתמסרו אותו לשהייה בפנסיון.