מבער סולר

כל מפעל תעשייתי מכיר בחשיבותו של מבער גז. מבערי הגז שימושיים מאוד לצרכי עבודה תעשייתיים וניתן למצוא אותן בלא מעט מקומות עבודה בתעשייה. מכיוון שההיצע בתחום מבערי הגז הללו עבור התעשייה הוא רב ומשמעותי, חשוב מאוד לבחור בצורה הנכונה את מבער הגז. מבער גז אשר לא נבחר באופן מותאם למקום בו הוא עתיד לשמש וכן, מבער גז לא איכותי כדי הצורך, לא ישמשו עבודתם בצורה הטובה ביותר. לכן, בטרם בוחרים מבער גז, יש לבחון היטב את סוגי המבערים הקיימים כיום ורק לאחר מכן לבחור את סוג המבער הרלוונטי, בהתאם לצרכים השונים.

מבער סולר

סוגים שונים של מבערים

כאשר מדובר במבערי גז, מדובר על מבערים שמטרתם היא ליצור בעירה באמצעות ערבוב נכון של הדלק והאוויר. אופן הערבוב של הדלק והאוויר על ידי המבער, יקבע את אופי הלהבה וצורתה, את גודל הלהבה, את איכות הלהבה ואת כיוון הלהבה. מבער לא מספיק איכותי לא יצור את הבעירה המתאימה לצרכי עבודה ומתוקף כך, גם לא יהיה יעיל. סוגי המבערים הדומיננטיים הקיימים כיום הינם: מבערים דו דלקיים ומנגד, מבערים חד דלקיים, כמו כן, ניתן למצוא כיום מבערי מזוט ועוד. בעוד שבמבערי דו דלקיים משתמשים בשני סוגי דלק, כאשר אחד מהם מהווה את הסוג הראשי ואחד מהם את הסוג המשני, במבערים חד דלקיים משתמשים רק בסוג דלק אחד. לא משנה אם מדובר במבער דו דלקי או במבער חד דלקי, כדאי מאוד שאחד מסוגי הדלקים שהוא יכיל בו יהיה סולר.

מדוע דווקא מבער סולר

מבערים המבוססים על דלק, מבצעים את עבודתם בצורה איכותית, כאשר הדלק המצוי בהם הוא דלק איכותי. מבער סולר נחשב כיום לאחר המבערים האיכותיים והטובים ביותר בשוק. הסולר מסייע למבער לבצע את פעולתו בצורה איכותית, תקינה ונקיה. כמו כן, הסולר הוא דלק זול יחסית ולמרות זאת הוא בעל יתרונות רבים ולכן בהחלט כדאי לבחור בו. כדאי מאוד לדעת ששימוש במבער סולר או בכל מבער אחר הוא דבר המחייב קריאה של כל כללי הבטיחות והזהירות ויישומם בפועל.