ספות פינתיות

רבים מחליפים את מערכות הישיבה שלהם בסלון ומחפשים ספות פינתיות, לא רק שזה הפך לטרנד בעולם העיצוב והריהוט, כי אם ספות אלה, חוסכות בחלל והן מכילות יותר מקומות ישיבה. ישנן ספות שהן פינתיות המיוצרות מבד או מעור וכל אחד יבחר על פי העדפותיו ואורח חייו. לדוגמא, בית שיש בו ילדים קטנים, יעדיף ספות המיוצרות מעור, מה שלא יגרום להיווצרות כתמים, כאשר ילדים קטנים מלכלכים הרבה את הבית עם מזון או שתייה, צבעים לציור וכדומה.

בגלל שמערכת ספות פינתיות, החלה להיות כה פופולארית בשנים האחרונות, ניתן למצוא דגמים רבים וגוונים אשר יתאימו כל משפחה על פי האלמנטים הנמצאים בסלון והסגנון שלה. ישנן חברות אשר מציבות ספות שהן פינתיות, גם בחדרי ההמתנה ובלובי של החברה, מה שמקנה עיצוב מרשים ומיוחד וחיסכון רב בחלל.

מערכת ישיבה פינתית בצורת גורן או בצורת "ר"?

היום תוכלו למצוא ספות פינתיות, אם בצורת גורן {חצי קשת} או בצורת "ר" כאשר צורה זו, הפכה להיות נפוצה בקרב אלה האוהבים סגנון מודרני. הספות הן מודולאריות, מה שניתן לשחק עם הסידור שלהן. ניתן לגוון את הספות באמצעות כריות מעוצבות, מה שיעשיר את מרה הסלון ויש להתאים את הכריות לגוון הספה, הקיר או הווילונות התלויות בסלון.

ישנן מערכות ישיבה פינתיות שהן גדולות במיוחד והן תתאמנה לסלונים גדולים מאוד כמו בווילות למשל, כאשר מערכות אלה מגיעות כיחידה אחת ויוצרות תיחום של פינת הישיבה בסלון.

סגנונות שונים של ספות פינתיות

יש כאלה שאינם מוותרים על מראה הוינטג' ולכן, הם יכולים למצוא ספה פינתית בסגנון זה, כאשר היא מגיעה בחצי גורן ובגב הספה הפינתית קיים קפיטונג', מה שמזכיר את סגנון הספות העתיק והקלאסי "צ'סטרפילד", אם עור או אם בבד.מומלץ בכל מקרה, להגיע לאולמות תצוגה של מותגים בתחום הרהיטים ולבחור את הספה הפינתית אשר תיראה לכם כאידיאלית ביותר. לפני שתגיעו לאולמות התצוגה השונים בכדי לבחור ספה פינתית, מומלץ למדוד את השטח שבו תוצב הספה, מה שיעניק לכם את האומדן הנכון לגבי בחירת גודל הספה.