שטח מסחרי להשכרה במודיעין – חיים יעקבי

נדל"ן מסחרי, הינו נדל"ן אשר אינו מיועד למגורים והוא מחולל הכנסות קבועות או ממושכות לבעליו. בקטגוריות של שטחי נדל"ן להשכרה במודיעין נכללים: משרדים, מסחר, תעשייה ולוגיסטיקה. אחד מאפיקי ההשקעה לעסקאות נדל"ן הינו ללא ספק הנדל"ן המסחרי כאשר אלה מציעים תשואות נאות בשל עסקה של השכרת הנכס לטווח ארוך. יש שמשכירים את שטחי הנדל"ן המסחריים לשנים וכך למעשה, ניתן לראות מעסקאות אלה רווח ולהחזיר את ההשקעה. יש לדעת ולהבין בכדי לבצע עסקת נדל"ן  באופן הנכון. בשנים האחרונות, שטחי מסחר רבים, זוכים לפיתוח הן מבחינת הנגישות ומציאת נכסים להשקעה הינה פשוטה יותר.

הפריפריות והערים הסמוכות במרכז  הפכו לאטרקטיביות לשטחי נדל"ן מסחרי להשכרה

רבים מבעלי העסקים אשר תרים אחר שטח מסחרי להשכרה במודיעין יודעים מדוע הם מחפשים שטחים מסחריים דווקא בעיר זו. מדובר על אחת הערים המפותחות בארץ, כאשר המצב הסוציו אקונומי בעיר זו נחשב כגבוה. עם זאת, מחיר השכירות של שטחי מסחר, נחשב נמוך, יחסית לשכירות באזור גוש דן. הנגישות וצירי הכבישים, הפכה את המקום לאטרקטיבי מכל הבחינות. היום, כבר רואים תנופה של פרויקטים מסחריים  בפארקים לתעשייה באזור זה , מה שעוד יותר גורם לבעלי עסקים לפתוח את העסקים השונים שלהם באזור ספציפי זה.

שטחים מסחריים להשכרה באזור מודיעין שוכרים מהמומחים

המיקום הינו הדבר החשוב בפתיחה של חנות או כל עסק. כאשר המקום שוקק חיים וישנה שכירות של טווח ארוך, רוב הסיכויים שבעל העסק ירוויח. מי שמעוניין להצליח ואינו מעוניין לשכור שטחי מסחר באזור תל אביב, יוכל למצוא שטח מסחרי להשכרה במודיעין. כדאי למצוא שטחי מסחר חדשים מחברה הבונה פרויקטים כגון יעקבי יוניברסל אשר קיימת משנת 1994. החברה החלה בבניית פרויקטים למגורים והיום היא ידועה בפרויקטים מסחריים כמו בנייני משרדים ושטחי מסחר אטרקטיביים. מנהל החברה חיים יעקב, מעורה כל הפרויקטים ודוגל בליווי הפרויקט אשר נעשה על פי עמידה בזמנים, בנייה איכותית ומהירה. היתרון הרב שיזם הפרויקט הוא הקבלן המבצע ולכן קיים ליווי צמוד בכל שלבי הפרויקט. בהליך הבנייה מתקיימות בדיקות מחמירות, כאשר הבנייה עצמה היא באישור מכון התקנים הישראלי. החברה מבטיחה ללקוחותיה נוחות מלאה לשנים רבות.