ניקוי ספה

אם גוון הריפוד של הספה שלכם נראה כבר עמום, זה הזמן להתחיל ולחשוב על ניקוי ספה מקצועי, באמצעות חברה וותיקה המכירה את כל סוגי הריפוד, כך שהיא תוכל להתחיל במשימה ברגע שאבחנה את סוג הריפוד ותדע באילו חומרי ניקוי היא תצטרך להשתמש על מנת לגרום לספה להיראות ממש כחדשה. אם תנסו לנקות בעצמכם את הספה, תגרמו לה יותר נזק וזו הסיבה להשאיר את עבודת ניקיון הספות בביתכם לידיהם של מקצוענים בתחום.

יש לציין, כי ניקוי ספה העשויה בד, יהיה שונה בתכלית, מאשר ניקוי של ספה העשויה מעור. הער אינו יכול להתנקות במים או בחומרי ניקוי הדומים לאה של ריפודי בד, היות ופעולה זו תהרוס לחלוטין את הספות המיוצרות מעור. ישנם חומרי ניקוי מיוחדים לדוגמא או קרם מיוחד אשר מסיר זיעה ושומן אדם הנוטה להידבק בריפוד העור. יש לבצע תחזוקה שוטפת באמצעות קרם לחות מיוחד אשר מחדיר לחות לעור וחומרים שמנקים אותו באמצעות מטלית רכה.

התאמת מוצרי ניקוי לתחזוקה שוטפת של ספת העור

יש להתאים את סוג חומרי הניקוי לעור הספה על פי סוג העור, היות וקיימים כמה סוגים של עור אמיתי. יש לבצע בכל שנה ניקוי  ספה יסודי  ומקצועי, בכדי שבאמצעות ניקוי זה, ניתן יהיה להסיר את שכבות השומן שנאגרו עם הזמן על ריפוד העור. חברות המנקות את כל סוגי הספות, יודעות לאבחן את סוג העור אשר ממנו מיוצרת הספה  ובכך להתאים את חומרי הניקוי שהם יעבדו עימם לניקוי יסודי של הספה, כך שהיא תיראה רעננה וחדשה.

ממה מורכב המחיר של ניקוי ספה?

יש לדעת כי אין מחיר אחיד על ניקוי ספה, היות והמחיר מורכב מסוג הבד או העור, מספר המושבים, גודל הספה וסוג חומרי הניקוי אשר עמם יש להשתמש בעת ניקוי הספה על פי סוגה. ישנן חברו  ארש מתמחות גם בתיקון ספות, אם מעור או אם מבד ואם זה המקרה שלכם, מומלץ להתעניין בחברות אלה. יש להזמין חברת ניקוי כל סוגי הריפודים, שמספקת שירות באזור מגוריכם, מה שיוריד גם את מחיר עלות ניקוי הספות.