כיצד מנקים רעלים מהגוף?

בשנים האחרונות הפך טרנד ניוקי רעלים לאחד הטרנדים החזקים בקרב אנשים אשר רוצים לאזן את הגוף ולהפטר מהרעלים שהגוף שלנו סופג הן בצריכה של אוכל מעובד, כמו גם בחשיפה אל מגוון חומרים כימיים, זיהום אוויר וחיידקים שהגוף שלנו נחשף אליהם בחיי היום יום.

ניקוי רעלים למי שטרם התוועד למושג, נועד באמצעות צום מיצים לטהר את מערכות הגוף, לאפשר איזון מחדש של הגוף שהופר עם השנים, כמו גם הקצאת הוויטמינים הדרושים למערכות הגוף וחיזוק מערכות כלליות ומערכות חיסוניות – שעם השנים הופכות לחלשות.

צום מיצים

אבל כיצד מנקים רעלים מהגוף?

כפי שהזכרנו, ניקוי רעלים נעשה כמובן על ידי מניעת של כניסה של אוכל שאינו בריא לגוף כמו גם באמצעות צום מיצים בו צורכים מיצים בלבד המבוססים על ירקות ופירות שנמצאו בעלי נוגדי חמצון גובהים כמו גם שיש להם תכונות שמסייעות להגביר את פעילות העיכול, בזמן ששילוב של ירקות ופירות במיצים טחונים מספקים ניקוי של כלל מערכות הגוף, הכליות, הכבד השתן ועוד.

כיצד מבצעים צום מיצים?

בשל הטרנד החולש על העולם, רבים מתחילים לבצע את הצום ללא פיקוח וללא הדרכה כאשר עקב הימנעות ממאכלים אחרים שהם רגילים אליהם, רבים מוותרים מהר מידי על השיטה, ואף יכולים לפגוע בגופם אם הצום אינו נעשה בפיקוח ובצורה כונה. בשל כך פונים רבים אל קבוצות מסודרות המבצעות את הצום באופן מפוקח ונכון.

קבוצות אלה המלוות ביועצים ומנהיגים מקצועיים המומחים בניקוי רעלים יוצאות אל נופש מסודר של של 7 ימים כאשר באמצעות הקבוצה מקבלים הצמים תמיכה, הדרכה ושלל מיצים אורגניים המנקים את הגוף תוך שבזמן הצום נהנים חברי הקבוצה משלל מיצי ירקות ופירות, כמו גם משלל פעילויות שנועדו לאפשר ניקוי רעלים מוצלח הכולל: ריקודים על החוף בליווי של מוסיקה חיה, שהייה בטבע ליד ים המלח או כל יעד טבעי ובריא אחר כמו גם שהקבוצה המבצעת את הצום נהנית מתרגול יוגה ומדיטציה יומית, טאי צ'י, טכניקות נשימה, יוגה צחוק, פלדנקרייז, אמנות, ריקוד.