בחירת קפה למכונה

אם פינקו אתכם לאחרונה במתנה נפלאה כמו מכונת קפה, אם רכשתם בעצמכם מכונת קפה טובה וכעת אתם רוצים להתפנק עם קפה משובח ואיכותי – חשוב שתדעו כי עולם הקפה הוא עולם רחבים אשר בו פולי קפה מסוגים שונים, סוגים שונים של גידול ויצור קפה, כמו גם עולם שלם של טעמים וניחוחות!

כיום מיוצרים שלל סוגי קפה בכל רחבי העולם החל מאיטליה עד לברזיל ,כאשר כל סוגי של קפה נחשב ברמה ואיכות גבוהה משתנה, מה שקשור לטעמו, הניחוח שלו אופן ייצור וצורת השיווק שלו.

אבל איך תוכלו גם אתם במידה ואתם רק מתחילים ללמוד את הנושא המרתק, לבחור קפה למכונת הקפה שלכם? הנה כמה סוגים נבחרים של פולי קפה למכונה:

פולי קפה ­ טריאסטה  – קפה איטלקי  טוב הינו כזה שמגיע מבית  Hausbrand המייצר פולי קפה איטלקי מסורתי, המשלב בין מתיקות ומרירות. פולי קפה מסוג טריאסטה   נחשבים מעולים להכנה באמצעות מכונת קפה ביתית, תוך שמדובר בתערובת איכותית של האוסברנדט אספרסו עשירה וקפה מסוג ערביקה ורובוסטה. התערובת נקלית בקלייה כהה איטלקית מסורתית, ומקנה  קרמה בצבע אגוז כהה וארומה חזקה.

פולי קפה דנסי אורו – עוד תערובת מומלצת היא כזאת המעולה להכנת אספרסו עם פולים המשלבים בין ערביקה לדנסי. הפולים מיוצרים בדרום אמריקה והם מקנים טעם חלק, מתיקות מעודנת וארומה יוצאת דופן. בקפה רמזים של שוקולד שמקנים לו את הטעם הייחודי והמצוין!

פולי קפה מאורו – סוג נוסף מומלץ של קפה למכונת קפה, הוא המאורו בלועזית Mauro הנקלה בקלייה איטית מסורתית. תערובת הקפה נפוצה במיוחד והיא נחשבת לארומטית ועשירה בטעמי שוקולד.

פולי קפה אינטסנו – תערובת איטלקית מרעננת במיוחד, עשירה בטעמים ייחודיים ומעניינים.  התערובת כוללת פולי ערביקה ורובוסטה אותם בוחרים בקפידה, תוך ייצור תערובת איכותית וחזקה המתאימה להכנת אספרסו.

פולי קפה וירו – עוד חשוב להכיר גם את תערובת Vero המציעה טעם מוכר ועדין. התערבות מיוצרת בכמה מדינות, היא מתוקה ומקנה וטעם ייחודי והכנת קפה ארומאטי מושלם!