עיצוב הבית בזיל הזול!

אם אתם רוצים ליהנות מאורח חיים נעים מסוגנן ונוח, חשוב שתדעו כי גם אם אתם קצרים בתקציב  – תוכלו עדיין ליהנות מעיצוב הבית בזיל הזול וזאת באמצעות כמה טיפים טובים שנקנה לכם המאמר הבא.

כיום כדי לעצב את הבית כבר לא צריך להיעזר בחפצים יקרים, בחברות שיפוצים או במעצבי פנים יקרים, אלא שניתן לפנות אל הצד היצירתי וההרפתקני שלכם ובכך לעצב כל חלל בצורה טובה.

אז כיצד מעצבים את הבית בזיל הזול? כל הטיפים הטובים בהמשך:

פנו אל הביודעם של הסבתא – כיום עיצוב בסגנון וינטג' הפך לשם דבר בעיקר בו רבים רוצים לעצב את הבית בסגנון ים תיכוני, מקסיקני, בסגנון פרובנס וכמובן בשנות תעשייתי כמו של שנות ה20 ושנות ה 70. תתפלאו! אבל בבוידעם של סבא וסבא כמו גם של ההורים תוכלו למצוא מגוון חפצים לעיצוב הבית כמו סרווסירים מיוחדים, נברשות עתיקות, אהילים מסוגים שונים ואף חפצי וינטג' שכה אופנתיים היום שיסייעו לכם לעצב את חדר השינה בצורה מקורית ונעימה.

חפשו אחר מכירות חיסול – אם אתם רוצים לעצב את הבית עם ריהוט חדר ולפי קונספט אחיד, תמיד תוכו לחפש אחר מכירות חיסול. פינות אוכל במבצע, כסאות אוכל במחירים מעולים, כמו גם מוצרי טקסטיל במחירים מוזלים יסייעו לכם גם לקשט את הבית וגם ליהנות מחסכון רציני בעלויות.

פינות אוכל במבצע

פשפשו בשוק הפשפשים – הגיעו אל שווקי פשפשים ושווקי יד שניה בהם נמכרים שלל חפצים ופריטים בזיל הזול. לדוגמא: בשוק הפשפשים בתל אביב תוכלו למצוא שלל ריהוט עתיק בזול מה שמתכתב נפלא עם עיצוב הבית בסגנון כפרי. בנוסף, בשווקים בניגוד לרשתות או לחניות העוסקות בריהוט מעוצב, ניתן להתמקח על המחיר של החפצים שאתם רוצים לרכוש ובכך להוזיל עלויות בצורה משמעותית!

אל תפסחו על חנויות הכל בדולר – נרות ריחניים לאמבט, מפיות קטנות ונחמדות, קופסאות עץ שניתן לצבוע ולקשט, כל אלא ואחרים הם שלל פיצ'יפקס הממתנים לכם בחנויות הכל בדולר שמאפשרות רכישת שלל קישוטים, כריות, פריטים, מוצרים טקסטיל ועוד לעיצוב הבית.

סרטונים – נסו לקבל רעיונות עיצוב בזיל הזול בצפייה בסרטונים ליצירה ועיצוב. בכך תוכלו גם לעצב ריהוט כמו גם פינות אוכל במבצע באמצעות שלל טריקים קלים ונוחים שהופכים כל רהיט וחפץ ליוקרתיים ומעניינים!