מצבר לרכב

ללא רכב שישרת אותנו, לא נוכל להתנהל. תקלות ברכב עשויות להוציא אותנו משגרת החיים שלנו. הרכב בנוי מחלקים שונים, כאשר יש לשמור על תקינותם. אחד החלקים החשובים שאחראים על הנעת הרכב, הינו ללא ספק מצבר לרכב. זהו המקור אשר מספק חשמל  למערכת ההצתה, לפנסי הרכב, למזגן, לצופר לפנסי האיתות ועוד. השמירה על תקינות המצבר הינה חשובה וכן, רכישת מצבר הינה הוצאה לא קטנה ולכן, יש לרכוש מראש מצבר בעל מותג ידוע, כך שתוכלו ליהנות ממנו לפחות שנתיים ללא תקלות מיותרות.

מצבר לרכב

בחירה נכונה של מצבר עבור רכבכם

יש לדעת, כי לפני בחירה של מצבר לרכב,חייבת להתאים לרכב עצמו, היות וכמות החשמל שמוזרמת לרכב באמצעות המצבר משתנה בין סוגי הרכב השונים. ניתן למצוא למשל מצברים המיועדים לרכב מסחרי והם צורכים כמות חשמל שונה. בכדי שהמצבר יהיה תקין ברכב, עליו לעבור טיפול במוסך המתמחה בחשמלאות רכב, כאשר חשמלאי הרכב יבדוק שהמתח אשר מגיע אל המצבר לא יהיה גבוה מדי. כאשר הפעלת המצח החשמלי שאינו מתאים , המצבר יצבור נזקים. טיפול במוסך חשמלאות רכב, יבטיח לכם נסיעה בטוחה.

אורך החיים של מצבר לרכב יכול להגיע לשנתיים ואפילו שלוש שנים. בכדי להאריך את חיי המצבר ולהגיע לשימוש בו למשך שנתיים לפחות, יש לבדוק אותו ולהישמע להוראותיו של חשמלאי רכב, כגון הוספת מים מזוקקים למצבר בכל תקופה מסוימת או לבדוק את המצבר בכל כמה חודשים, כך שישמור על תקינותו.

כיצד תתאימו מצבר לרכב שלכם?

הדרך הנכונה ביותר לחפש מצבר לרכב במרכז, הינה על פי סוג הרכב. רוב יצרניות המצברים בעולם, מייצרות מצברים לרכב, המתאימים לכל סוגי הרכב. על פי סוג הרכב שלכם, תוכלו להזמין את המצבר המתאים. למשל אם יש לכם רכב מסוג מרצדס, יש לבקש מצבר המתאים למרצדס על פי הדגם., מה שיתאים לרכב באופן מושלם. ניתן לרכוש את המצבר החדש שלכם במוסך לחשמלאות רכב, או להזמין מחברה מצבר עד לפתח ביתכם, כאשר המתקין הינו מקצועי ותהיו בטוחים כי איש מקצוע התקין את המצבר באופן המקצועי ביותר.