מאוורר תקרה עם שלט

עד לא מזמן, כולנו היינו רגילים להשתמש עם מאווררי רצפה, או מאווררי תקרה שהיינו מפעילים בעזרת מתג או בעזרת חוט משיכה . היום כבר יצא לשוק, מאוורר תקרה עם שלט, שניתן להפעילו מרחוק ובנוחות. ניתן לשלוט במאוורר עם כפתורים שנוחים לתפעול מהמיטה או מהספה בסלון, מבלי לקום. גם עבור ילדים, קל ובטיחותי יותר לתפעל את המאוורר באמצעות השלט הרחוק. תוכלו להגיע לעוצמת האוורור האופטימאלית עבורכם באמצעות כוון המאוורר עם השלט הרחוק.

לרוב, ניתן לראות יותר מאוורר תקרה עם שלט במטבח שבו ישנם ריחות מהבישול, כך שתוכלו לאוורר את המטבח באמצעות מאוורר התקרה ולכוון אותו על פי הצורך. אין צורך לעזוב את המטבח או הבישול, אם השלט נמצא ממש לידכם.

היעזרו עם המדריך שנמצא בקופסת מאוורר התקרה להתקנה בטוחה

מאוורר תקרה עשוי להיות מסוכן, אם לא יודעים להרכיב אותו נכון. יש להיעזר עם הוראות ההתקנה שהיא מעין חוברת קטנה שתוכלו באמצעותה להתקין את מאוורר תקרה עם שלט. יש לעקוב היטב אחרה הוראות על מנת שהמאוורר יהיה חזק ויציב ושלא יקרו חלילה אסונות בשל מאוורר רופף. אם אין לכם ידע בהתקנה, כדאי לקרוא לחשמלאי מוסמך שיבצע עבורכם את העבודה באופן מקצועי, בטיחותי ומדויק.

יש לבדוק את מיקום המתגים שמפעילים את השלט הרחוק ולהרחיק את תיבת השלט מתיבת המאוורר. ניתן לשנות את קוד ההפעלה אם ברצונכם למשל להתקין שני מאווררים, כך שהאותות מכל המשדרים פשוט לא יפריעו האחד לשני.

תחזוקה נכונה של מאוורר תקרה עם שלט

מאוורר תקרה שפועל על שלט רחוק, יעבוד טוב יותר אם תנקו ממנו את האבק באופן קבוע. אם יש במאוורר התקרה גם נורת חשמל, נקו גם אותה. במידה ויש לכם שאלה לגבי התחזוקה של מאוורר תקרה עם שלט, התקשרו עם הספק, כך שתוכלו לפעול נכון בהתאם להוראותיו. תוכלו לבחור מאוורר תקרה משלל דגמים ועיצובים ולהתרים אותו לפרטי הריהוט בחלל הרצוי לכם.מדובר על נוחות ואיכות ללא פשרות ואתם ובני ביתכם, תוכלו ליהנות יחד מאוויר נעים ומאוורר תקרה דקורטיבי שרק יוסיף לאווירה.