חלונות בלגיים מברזל

רבים מעוניינים להתקין חלונות בלגיים מברזל, היות והם הדגם המקורי ביותר. דגם זה מאופיין במסגרת כבדה וחזקה האופיינית לברזל, כאשר הברזל הינו מגולוון ונצבע באיכות גבוהה בצבע  בגימור מחוספס ובגוונים כהים על פי רוב. בעבר, מסגרת הברזל של חלונות בלגיים הייתה פחות עמידה והיה הצורך לבצע תחזוקה בחלונות מסוג זה, אך היום ניתן למצוא טכנולוגיה, המעניקה הגנה נגד חלודה המעניקה לפרופיל זה אטימות ובידוד תרמי ואקוסטי. המראה של החלונות הבלגיים, הינו מרהיב ואיכותי, אלגנטי ויוקרתי וניתן להתאים את הפרופילים הבלגיים לכל סגנון שתהיו מעוניינים.

השקעה משתלמת בפרופילים בלגיים מקורים לחלונות מרהיבים

לרוב, מי שמתמחה בייצור חלונות בלגיים מברזל, הם נפחים שעוסקים שנים באמנות הברזל, או מסגריות שמתמחות בייצור פרופילים בלגיים מקוריים העשויים מברזל. החלונות הבלגיים המקוריים

חלונות בלגיים מברזלבייצור של היום, מכילים גומיות איטום אינטגראליות. הפרופיל הבלגי המיוצר מברזל מיוצר מברזל עדין ואסטטי, מה שמקנה לחלון מסגרת דקה העשויה מחומר חזק. הזכוכית הדקה והמידה הדקה של מסגרת הברזל  מקנה מראה מיוד ונוף ברור יותר. אדריכלים ומעצבי פנים אוהבים לעצב בתים באמצעות פרופילים בלגיים מברזל לחלונות הבית, מה שמקנה מראה יוקרתי, איכותי ואטימות ובידוד הרצויים בכל בית.

למי לפנות לייצור והתקנה של חלונות בלגיים המיוצרים מברזל?

הפרופיל הבלגי המיוצר מברזל, הינו המקורי ומאופיין כל כך לחלונות הבלגיים המקוריים.  החלונות הבלגיים המקוריים, הינם עדינים במראה וניתן למצוא אותם בגוונים של לבן, קרם, קורוזיה במראה טבעי, ברונזה ועוד. ניתן לחוש את האור הטבעי החודר מבעד לחלונות מעוצבים אלה וניתן למצוא אותם אף במגוון סגנונות כגון: חלונות קמורים, חלונות בקווים ישרים ובחלוקה של ריבועים. בעבר, נהוג היה להשתמש בו באירופה אך עדיין הוא נשאר פופולארי גם במאה ה-21. פרופיל ברזל המשמש את החלונות הבלגיים, אמנם יקר יותר, אך הוא בעל יתרונות ברורים. לא כל מסגריה או נפח, יודעים לייצר חלונות בלגיים מברזל, ומסגרייה או נפח, המייצאים פרופילים בלגיים המיוצרים מברזל, חייבים לדעת, כיצד לבצע גלוון באופן מקצועי וכיצד ניתן לשלב את הפרופיל שניחן בזכוכית דקה באופן הכי מדויק ומקצועי שרק ניתן.