אדריכלים ומעצבי פנים

תכנון ועיצוב דירה חדשה, הן מלאכות אשר חייבות להתבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. כאשר לא בוחרים באנשי המקצוע הנכונים והטובים ביותר עבור תכנון ועיצוב בית פרטי, התוצאה הסופית שתקבל בסופו של תהליך, לא בהכרח תענה על רצונכם ועל צרכיכם ברמה הטובה ביותר. לכן, עליכם לחפש אחר אדריכל או מעצב פנים מקצועיים, מנוסים ואיכותיים, בכדי להעניק לעצמכם את התוצר הסופי המושלם הכרוך בתכנון הדירה החדשה שלכם ועיצובה או בשיפוץ ועיצוב דירה קיימת מבחינה פנימית

אדריכלים ומעצבי פנים

מה תפקידו של האדריכל

האדריכל הוא איש מקצוע העוסק בכל מה שכרוך תכנון החלל. אדריכל מקצועי הוא איש המקצוע הרלוונטי עבור תכנון דירות חדשות וכן לא פעם בתהליך שיפוץ של דירות קיימות. כאשר מדובר בתהליך שיפוץ אשר כולל את חלוקת החלל הפנימי של הבית בצורה שונה הכרוכה בהוספת חדרים ועוד, הרי שהאדריכל הוא איש המקצוע הרלוונטי גם עבור צורך זה. לאדריכל יש את הכלים, הסמכות, הידע והיכולת לחלק כל חלל בצורה הפרקטית, האיכותית והטובה ביותר ולכן, יסודו וראשיתו של תהליך בניית מתחם כלשהו, מתחיל באדריכל. אם אתה מתכנן לעצב מחדש את ביתך ולהוסיף בו חדרים נוספים, או אם אתה מתכנן לבנות בית חדש או כל מתחם באשר הוא, השלב הראשון הוא ללא ספק לדאוג לאדריכל אשר ידאג לכל מה שקשור לתכנון ראוי ונכון, דאגה לאישורים הרלוונטיים מכל הרשויות המתאימות ועוד.

מה תפקידו של מעצב פנים

מעצב פנים הוא איש מקצוע העוסק בתכנון ועיצוב חללים פנימיים. אולם, בניגוד לסמכויותיו של האדריכל ויכולתו לשנות את החללים מבחינת תוספות בנייה ועוד, המעצב עוסק בתחום הדקורטיבי והאסתטי בלבד. מעצב פנים מקצועי יכול לסייע לכל אדם לעצב ולסגנן את ביתו מבחינה פנימית בסגנון הדרוש לו והרצוי לו, על ידי בחירת הצבעים והריהוט הנכונים, הוספת נישות גבס דקורטיביות ועוד. כל אדם המעוניין לשפץ את ביתו ולהעניק לו מראה חדש ורענן, יכול לבחור במעצב פנים מקצועי ומומחה בתחומו, אשר יסייע לו לעצב את ביתו מבחינה פנימית על פי רצונו ועל פי שילוב הידע המקצועי שלו.

לעוד מידע על אדריכלים ומעצבי פנים, לחצו כאן…