מתנפחים להשכרה

כדי לערוך אירוע שהילדים וההורים לא ישכחו, עלינו  להיות יצירתיים ולהוציא את הראש מחוץ לקופסה של החשיבה הרפטטיבית והיומיומית. בעידן בו הילדים כבר מכירים הכל, קשה מאד להפתיע אותם. מסיבה זו, כדי לערוך אירוע שלא ישכחו צריך להיעזר בטריקים וברעיונות ייחודיים. אחד הפתרונות המרשימים ביותר בהם נעזרים מבוגרים שרוצים להפיק אירוע בלתי נשכח הוא מתנפחים ופעילויות יוצאות דופן אחרות ההופכות את האירוע לחוויה – הן עבור הילדים והן עבור ההורים.

אירועים לילדים ומבוגרים

מתנפחים להשכרה מספקים לילדים פעילות מרובת הנאה, שעות ארוכות של צחוק ומשחק בזמן שההורים יכולים להתפנות לעיסוקים שלהם – לשיחות ומפגש עם הורים אחרים. הורים אחרים יכולים להצטרף לילדיהם ולהתחבר לילדות בתוך שניות ספורות.

מתנפחים להשכרה

התקנת המתנפחים הינה תהליך המבוצע בתוך שעות ספורות ומבוצעת על ידי נציגי חברת המתנפחים בהתאמה לשטח בו המתנפחים מוקמים ועל פי בחירת הלקוח. באופן זה, תוכלו לבחור את המתנפחים על פי שכבת הגיל של הילדים, להתאים את הסוגים לפעילויות הרצויות, לבחור את גודל המתנפחים הרצוי ועוד.

מתנפחים לאירועים ופסטיבלים

מסתבר שמתנפחים אידאליים לא רק לילדים! כיום הולך ונפוץ טרנד של הכנסת מתנפחים להשכרה למסיבות צעירים, מסיבות מבוגרים ואפילו כנסים ואירועים גדולים. המתנפחים מכניסים אווירה שמחה ומלאת אדרנלין, מאפשרים למבוגרים להתחבר למקומות ילדותיים שבהם, ליהנות מחופש להשתולל ולהתפרע, לקפוץ ולשחרר את הגבולות הישנים.

פינות המתנה שתורמות גם להורים וגם לילדים

כמה פעמים מצאנו את עצמנו מתעסקים עם הילדים במקום להתמקד בפעולה לשמה הגענו לקופת חולים, לעסק כלשהו או לקנות ריהוט? הורים רבים חוששים מהיציאה מהבית ויודעים כי מעצם העובדה שהילדים מתלווים לפעילות, היא הופכת להיות קשה ומורכבת פי כמה.

על מנת להפוך את ההמתנה להרבה יותר פשוטה עבור ההורים, שימוש במתנפחים להשכרה הופך את החוויה להרבה יותר נעימה. הורים המגיעים לבית עסק ונהנים מחופש ושקט מהילדים הם הורים הממוקדים יותר במטרה אשר לשמה באו ומרוצים יותר מהשירות שהם מקבלים. בייביסיטינג וילדים שמחים ומרוצים הופכים את ההורים שלהם למרוצים פי כמה.

שירותי מתנפחים להשכרה המוצעים לילדים בזמן שההורים ממשיכים את הפעילות שלשמה הגיעו מעידים על בית העסק כבעל מודעות גבוהה לשירותים מתקדמים והפנמה של ערכים חשובים המגלים אחריות של החברה כלפי הלקוח וחשיבה שהיא מעבר למובן מאליו.

ימי הולדת

ימי הולדת הם הזדמנות מצוינת עבור ילדים להתחבר ולהתגבש, לגלות את יכולותיהם ולהפגין אותן בין החברים. מתנפחים להשכרה מאפשרים לילדים בגילאים שונים להתנסות בכישורים שונים תוך יצירת חברויות חדשות שהן מעבר לתקשורת המוכרת.