רוצים לרדת במשקל? 5 דרכים שלא חשבתם עליהם

ישראלים רבים מחפשים דרכים כיצד לרדת, בין אם הם יכולים לעשות זאת מהר ובין אם הם יכולים לעשות זאת לאורך זמן, באופן עקבי, עד אשר יגיע אל משקל הגוף הרצוי מבחינתם.

לפעמים הם עוברים מדרך אחת לאחרת, שכן הם מתקשים למצוא את הדרך הרלוונטית והנכונה עבורם או שהם מתקשים לבצע דרך אחת ספציפית, באופן עקבי.

אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד דרכים כיצד לרדת במשקל, לצד דרכים מוכרות כמו דיאטה רגילה או פעילות ספורטיבית, אזי שאנחנו יכולים למצוא עוד שורה של דרכים כיצד לעשות זאת בצורה נכונה ויעילה.

חשוב לזכור, המטרה היא לא רק לרדת במשקל אלא גם להיות מסוגלים לשמור עליו וכל זה מבלי להתמודד עם נזק בריאותי כזה או אחר.

כיצד בוחרים את הדרך הנכונה

מאחר וישנן דרכים שונות כיצד לרדת במשקל, אנחנו צריכים לדעת איך לבחור את הדרך הנכונה עבורנו.

זה יכול להיות דרך שימוש בכדורים המיועדים לירידה במשקל, למשל רזין, וזו יכולה להיות בדרכים אחרות, יותר ממושכות וארוכות טווח.

אנחנו נבחר את הדרך הנכונה מבחינתנו, על פי המאפיינים האישיים שלנו, מאפיינים גופניים ואחרים, וכן אנחנו צריכים לבחור את הדרך הנכונה על פי מה שנראה לנו בהתאם לסגנון החיים שלנו, בהתאם לסוג העבודה בה אנחנו עובדים ולפעילות הגופנית שאנו מקפידים לבצע על בסיס קבוע.

לפני שנציג 5 דרכים ייחודיות לירידה במשקל, עלינו לזכור שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת בצורה חכמה היא בעזרת אנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויכולים לספק לנו את המידע הרלוונטי לצד ייעוץ שיכול להתאים לנו לאורך כל הדרך. בוודאי אם אנחנו בוחרים להשתמש בתכשירים וכדורים, כולל שימוש בכדורי רזין.

אז הטיפול מותאם עבורנו באופן אישי.

5 דרכים שיכולות לעזור לנו לרדת במשקל

  1. כדורים ותכשירים – כאמור אנחנו יכולים למצוא תכשירים מסוגים שונים שיאפשרו לנו לרדת במשקל, דרך דיכוי הרצון לאכול או בדרכים אחרות. כפי שיש כדורי רזין יש גם כדורים מסוגים אחרים שיכולים להתאים לנו.
  2. דיאטות ספציפיות – אנחנו יכולים למצוא מגוון דרכים לרדת במשקל באמצעות שורה ארוכה של דיאטות שיכולות להתאים לנו, בין אם זה אומר לצמצם באופן ניכר את התזונה שלנו או להשתמש בתזונה רלוונטית עבורנו.
  3. פעילויות – מלבד פעילויות ספורט, ישנן פעילויות אחרות שיכולות להתאים לנו ולאפשר לנו לרדת במשקל דרך שריפת אנרגיה. אנחנו צריכים למצוא דברים שיתאימו לגיל וליכולות הפיזיות שלנו.
  4. צומים – בעזרת צום אנחנו יכולים לרדת במשקל. אנחנו יכולים לעשות את זה פעם בשבוע, וזה יאפשר לנו לרדת במשקל באופן קבוע.
  5. מזון נוזלי – הכוונה היא לעבור ממזון מוצק לנוזלי. ישנם אנשים שבוחרים בדרך זו, גם ליהנות מהמרכיבים החיוניים עבורם מבחינה בריאותית וגם לרדת במשקל כפי שהם רוצים.​