המקום המושלם לאירוע קטן – האם הוא באמת קיים ואיך בוחרים אותו

בחירת אולם אירועים מתאים לאירוע שלכם יכולה להיות משימה קשה. יש כל כך הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון. מתוך מחשבה על כך, יצרנו רשימה של שאלות שתצטרכו לענות עליהן לפני שתבחרו אולם אירועים לאירוע שלכם.

מה גודל האירוע שלי?

כמה אנשים ישתתפו?

מה התקציב שלי?

האם אני רוצה מקום פנימי או חיצוני?

האם אני רוצה להגיש אלכוהול באירוע שלי?

האם יש נושא מסוים שאני רוצה לשלב בעיצוב ובעיצוב האירועים שלי?

בחירת אולם אירועים מתאים לאירוע שלכם היא משימה לא פשוטה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, כמו גודל האירוע, התקציב והמתקנים שמציע אולם האירועים.

הצעד הראשון בבחירת אולם אירועים לאירוע שלכם הוא להבין כמה אנשים ישתתפו. הקיבולת של אולם נשפים נמדדת בדרך כלל במטרים רבועים ויש להכפיל את המספר הזה במספר האנשים הצפויים להשתתף. לדוגמה, אם אתם מצפים ל-100 אורחים באירוע של 50 אנשים, תזדקקו לשטח שיתאים למספר האנשים שמגיעים לאירוע, במיוחד שמדובר על בחירת אולם לבר מצווה שיכול לתת לכם את כל הדברים שאתם צריכים שזה כולל מקומות ישיבה, רחבת ריקודים וקייטרינג איכותי.

השלב הבא הוא לברר אילו מתקנים מציעים אולמות האירועים שאתם שוקלים. באולם אירועים טוב צריכה להיות במה עם ציוד סאונד ותאורה מקצועי, שולחנות וכיסאות, רחבת ריקודים והרבה חניה

כאשר אתם מחפשים אולם אירועים לאירוע שלכם, כדאי לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

– גודל חלל האירוע

– מספר האנשים שמשתתפים באירוע שלך

– פריסת אולם האירועים

– בין אם יש מטבח צמוד ו/או מתקני שירותים.

כאשר אתם מחפשים אולם אירועים לאירוע הקטן שלכם, חשוב לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

– האם זה מספיק גדול?

– איך העיצוב?

– מהן התכונות הטובות ביותר של אולם נשפים זה?

– כמה זה עולה?

– היכן הוא ממוקם ביחס למקום האירוע שלכם?

בחירת אולם אירועים מתאים לאירוע שלכם היא משימה מכרעת. עליכם לוודא שיש לכם מספיק מקום לכל האורחים שלכם, ושהמקום תואם את נושא האירוע.

כדאי להתחיל בהסתכלות על רשימת האורחים שלך ולהחליט כמה אנשים ישתתפו. אם אתם מתכננים להרבות באנשים, כדאי לשקול לשכור אולם או חדר ישיבות במקום אולם אירועים. עם זאת, אם אתם רק מארחים מפגש אינטימי, אז השכרת אולם אירועים היא מושלמת כי היא אישית יותר ויכולה להכיל עד 200 איש.

בחירת אולם אירועים מתאים לאירוע שלכם היא החלטה חשובה. המקום צריך להיות בסמיכות לנקודת המפגש, שיהיה לו מקום חניה בשפע ולספק מספיק מקום לאורחים שלכם.

אולם אירועים הוא חדר גדול עם תקרה גבוהה שיכול לשמש לאירועים כמו חתונות וכנסים. הוא נמצא בדרך כלל בקומה השנייה של מלון או מרכז כנסים ויש בו מקום לרחבת ריקודים, במה, שולחנות קייטרינג, שולחנות וכיסאות לאירועים.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת אולם אירועים לאירוע שלכם:

-גודל החלל: אולם האירועים צריך להיות מרווח מספיק כדי להכיל את כל האורחים שלכם בנוחות.

-המיקום: זה צריך להיות קרוב לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מנקודת המפגש כדי שאנשים יעשו זאת