איך בוחרים סוכנות ביטוח נכונה

יש בארץ מספר גדול של חברות ביטוח וביניהם מספר של חברות ששולטות בענף. כדי לדעת איך בוחרים סוכנות ביטוח נכונה כדאי לעשות סקר שווקים. כן לפנות לחברות הגדולות והקטנות ולבחון מה כל אחת מהן מציעה, איפה הפרמיה ביחס לפוליסה משתלם יותר. אנחנו הישראלים מחפשים דרכים לעשות ביטוחים לכל דבר ולא אחת אנחנו נתקלים בבעיות בעת הצורך לממש את הפוליסה. יענת סוכנות ביטוח תעשה עבורכם את כל הפעולות הנדרשות כדי לממש את הפוליסה ולקבל את המגיע לכם בהתאם לתנאיה.

סוכנות ביטוח

בחירה אוטומטית בחברת ביטוח

רוב כספי הפנסיה של השכירים במשק מושקעים בחברות הביטוח הגדולות. העמלות שנגבות מהאזרחים הן גבוהות. יענת סוכנות ביטוח מעניקה למשקיעים תשומות גבוהות לכספם ובזמן ההתלבטות איך בוחרים סוכנות ביטוח נכונה כדאי לבדוק את תנאי של החברה. אנחנו שומעים וקוראים בתקשורת האלקטרונית והכתובה על תביעות נגד חברות ביטוח שאינן מוכנות לשלם ללקוח את המגיע לו בהתאם לפוליסה שנחתמה ביניהם. חברות הביטוח מעמידות סוללות של עורכי דין שמביאים טיעונים למה לא לשלם ואחת הטענות שחוזרות על עצמן כל הזמן היא שהכול כתוב בפוליסה. הבעיה היא שאותיות הפוליסה הן קטנות והשורות צפופות והאמת היא שמרבית הלקוחות אינם קוראים את סעיפי הפוליסה. ברוב המשפטים מגיעים הצדדים לפשרה.

יענת סוכנות ביטוח

לכל חברת ביטוח יש עניין להגיע ללקוחות גדולים כמו מפעלים, חברות ויצרנים גדולים, דרכם הרווח גבוה יותר. כל אחד יציע ללקוח תנאים טובים משלו והלקוח הוא זה שמחליט עם איזו חברה להתקשר.

כמו כל חברות הביטוח גם יענת סוכנות ביטוח, בעת הוצאת פוליסת בטוח לרכב מבקשת הוכחות בדבר העדר תביעות קודמות. זוהי אינדיקציה להבנת התנהגות הנהג על הכביש (אף כי לא תמיד הוא האשם בתאונה). יענת סוכנות ביטוח מעסיקה רק עובדים שעברו לימודי ביטוח ויש בידם תעודה המוכיחה זאת. רוב סוכניה הם עובדי החברה וחלקם הם עצמאיים. התמריץ לקבלת בונוסים הוא מספר הפוליסות שהסוכן מוכר. כדי שהלקוח יישאר לקוח של החברה הסוכן צריך להפעיל את כל חושיו ולהציע לו תמריצים כדי שיעשה זאת בין היתר חודשי ביטוח חינם, הורדת אחוזי הפרמיה.